Dnes je pondelok, 17.máj 2021, meniny má: Gizela
Čas čítania
1 minute
Zatiaľ prečítané

Problémoví Hollywoodski herci, ktorí vytvárajú dusno nie len na pľaci

marec 30, 2021 - 16:57
Nepochybne máš medzi slávnymi a talentovanými hercami svojich obľúbencov. Úspešná kariéra však miestami prichádza i s maniermi.
Foto: 
variety.com

Pochopiteľne, aj najväčšie herecké hviezdy sú len ľudia, to znamená, že majú svoje muchy. Poniektorí ale vlastnú reputáciu obohatili o situácie, pri ktorých si s nimi ich hereckí kolegovia zažili doslova peklo.

1. Charlie Sheen
Hviezda sérii Dva a pol chlapa je skutočne ťažkým orieškom. Spolu s jeho menom sa spájalo požívanie omamných, psychotropných a návykových látok, právne zápasy, správy o pohlavných chorobách. Okrem iného bol obvinený z útoku na vtedajšiu priateľku Brittany Ashland, nestíhal skúšky a taktiež si neodpustil nemiestne poznámky na jedného z tvorcov Dva a pol chlapa, kvôli čomu bol na posledné 4 série nahradený Ashtonom Kutcherom.

charlie_sheen.jpg

Foto: 
nehnutelnosti.sk

2. Johny Depp
Legendárny pirát z Karibiku Jack Sparrow sa rovnako ako Charlie Sheen dostal na zoznam problémových hercov. Najznámejšie prešľapy médiá zaevidovali po jeho rozvode s Amber Heard, kedy sa začalo hlbšie pátrať po tom, čo sa dialo za zatvorenými dverami. Podľa informácii nedokázal kontrolovať svoj hnev, do čoho sa primiešali komplikácie v súvislosti s alkoholom a drogami.

johhny_depp.jpg

Foto: 
variety.com

3. Shannen Doherty
Kto by si nespomenul na najstaršiu so sestier čarodejníc Pru Halliwell. Krásna Shannen Doherty si zahrala i v snímke Beverly Hills 90210, kde ju ale spolupracovníci doslova odhlasovali. Do šou sa neskôr nevrátila. Získala si reputáciu „komplikovanej herečky“, čomu nasvedčuje tiež dramatický výstup, keď jej miesto limuzíny pristavili mestské auto. Problémy sa objavili aj na pľaci Čarodejníc, kde na úkor sporu so seriálovou sestrou Allysou Milano prišla o jednu z popredných rolí.

shannen_doherty1.jpg

Foto: 
nbcnews.com

4. James Franco
James Franco sa vo svete šoubiznisu pohybuje už nejaký ten čas a jeho tvár rozoznávajú mnohí. Účinkoval vo viacerých filmoch. Pomimo hrania je režisérom, scenáristom a modelom. Z jednej strany sa teší obľube, no na strane druhej sa s ním vlečie hneď niekoľko škandálov. Jeho spôsoby hodnotia na stupnici od strašidelného až po sexuálne vykorisťovanie. Čelil obvineniam z nevhodného a hrubého správania.

james_franco.jpg

Foto: 
variety.com

5. Katherine Heigl
Klinika Grace či Chceš ma chcem ťa. Na pohľad príjemná blondínka v sebe žiaľ prechováva i divu. Tá sa nie raz vydrala na povrch. Začalo to v roku 2008, kedy skritizovala film Judda Apatowa Knocked Up, v ktorom si sama zahrala. Označila ho výrazom „sexistický“, čo vyvrcholilo sporom medzi ňou, režisérom a druhým predstaviteľom Sethom Rogenom. V prípade Grey’s Anatomy (Klinka Grace) „zahviezdila“ prejavením neúcty voči autorom a opovážlivým tvrdením, že jej scenár nie je napísaný dostatočne dobre. I navzdory ospravedlneniu jej reputácia pretrváva. 

katherine_heigl.jpg

Foto: 
womanandhome.com

- - Inzercia - -