Dnes je pondelok, 17.máj 2021, meniny má: Gizela
Čas čítania
1 minute
Zatiaľ prečítané

Názorový konflikt v rodine Banášovcov

október 02, 2020 - 11:06
Jozef Banáš je známy svojim ostro vyhraneným svetonázorom, zatiaľ čo jeho dcéra Adela sa hlási k otvorenejšiemu pohľadu na svet. Ako dokážu spolu koexistovať v súčasnej situácií pri tak rozdielnych názoroch na dôležité témy?
Foto: 

Jozef Banáš svoje názory na koronavírus rád verejne prezentuje: "Neustále opakujem, že život je príliš vážna vec na to, aby sme ho brali smrteľne vážne. Čas korony nie je výnimkou. Keď bola jej prvá vlna, brali sme ju vážne, teraz pri akože druhej už prechádza situácia do recesie najmä vďaka opatreniam, ktoré na nás naši recesistickí polithygienici vyťahujú. Som im za to vďačný, mám recesiu rád a vďaka nim sa stále viac smejem." Veľmi sa potešil aj pozvaniu od veľvyslanca Ruskej federácie JE Alexeja Leonidoviča Fedotova pri príležitosti vyjdenia jeho románu „Prebijem sa! Štefánik“ v Rusku.

120312149_3221247054654504_2167867899981359050_n.jpg

Foto: 
Zdroj: Facebook/Jozef Banáš

A Adela naopak vyzýva spolu s manželom Viktorom Vinczem k bdelosti a vedomém prežívaniu situácie: "Dejú sa mi určite mentálne zmeny. Akurát si ich človek sám na sebe nevie toľko uvedomiť. Všímam si, že aj v tomto období zvyčajne prichádzajú nové podnety, ktoré vždy o trošku lepšie zvládnem. Každý človek si tvorí vlastnú realitu a vlastný svet. A navzájom sme vlastne prepojení, všetci sme jedno."

banasova-adela-vinczeova.jpg

Foto: 
Zdroj: TV Markíza

Určite aj v mnohých iných rodinách sa ich členovia delia na viaceré tábory s rozdielnymi názormi. Ako je to u Vás?

- - Inzercia - -