Dnes je sobota, 08.máj 2021, meniny má: Ingrida
Čas čítania
1 minute
Zatiaľ prečítané

Ilona Csáková: Aký je jej vzťah k módnym vychytávkam?

august 11, 2020 - 07:00
Česká speváčka Ilona Csáková prezradila svoj vzťah k móde. Síce sa rada pekne oblieka, najnovšie módne trendy za každú cenu nevyhľadáva.
Foto: 

„Myslím, že nie som dokonalý prototyp toho, ako ísť maximálne s dobou, trendy veľmi nesledujem. Samozrejme, som ženská, takže sa rada pekne obliekam, ale nemám na to vyložene tím ľudí. Keď potrebujem, tak občas niekoho oslovím a oblečenie konzultujem, ale naozaj sa v tom nevyžívam,“ prezradila.

Známa speváčka sa nevyžíva ani v pravidelných nákupoch. „Dokážem si predstaviť, že ten čas využijem iným, pozitívnejším spôsobom. Nerada si niečo kupujem, nebaví ma obliekať sa a vyzliekať, hľadať niečo a vyberať si, to je pre mňa utrpenie. V tomto nie som tá klasická ženská,“ priznala.

Napriek tomu sa však v dohľadnej dobe do obchodov podľa vlastných slov aj celkom teší. „Je to nejaký čas, čo som zásadne prebrala šatník a zrušila asi štyri vrecia všelijakých handier a tričiek. Nechala som si iba zásadné saká a kostýmy a pozor! Ako to za iných okolností neznášam, tak sa teraz normálne teším, že si pôjdem nakúpiť nejaké nové veci,“ vyhlásila.

„Dúfam, že mi niečo padne do oka. Musí to na mňa vybafnúť. Nemám rada to nakupovanie, keď viem, že niečo potrebujem, hodiny strávim behaním po obchodoch a napokon aj tak nič nenájdem. To je strašne demotivujúce a je to vyhodený čas. Preto si dávam nové veci väčšinou šiť na zákazku. Ale teraz nič vyslovene nepotrebujem, takže viem, že ten čas bude pekný, či už si niečo kúpim alebo nie,“ podotkla Csáková.

Skrine pritom plánuje zaplniť najmä elegantnými kúskami. „Najradšej mám takú ľahkú, nedbalú eleganciu, nie som moc šatová a sukňová. Obdivujem moje kolegyne speváčky, ktoré sa počas koncertov niekoľkokrát prezlečú, majú na sebe také šaty a také šaty... Ja si dám sako a idem,“ povedala rodáčka z Chebu, ktorá si na svojom vzhľade cení predovšetkým prirodzenosť. „Aj keď nejaká tá štylizácia a upravenie pochopiteľne patria k mojej profesii, veľmi to nepreháňam. Myslím, že som vo svojich rokoch stále v podstate prirodzená a to ma veľmi upokojuje,“ poznamenala.

Zdroj foto: Facebook Ilona Csáková

- - Inzercia - -