Dnes je utorok, 28.jún 2022, meniny má: Beáta
Čas čítania
2 minutes
Zatiaľ prečítané

Leonardo DiCaprio sa zasnúbil!

október 13, 2015 - 16:09
Najznámejší a najobletovanejší starý mládenec sa rozhodol usadiť. Svoju priateľku Kelly Rohrbach požiadal o ruku po krátkej, štvormesačnej známosti. Náhla žiadosť o ruku prekvapila aj dvadsaťpäťročnú modelku. Po krátkom uvažovaní mu však povedala áno.
Foto: 

Štyridsaťročný herec si po dlhom hľadaní našiel partnerku, s ktorou chce zostarnúť. Kelly Rohrbach, dvadsaťpäťročná modelka z amerického štátu Connecticut, je vzdelaná žena, nadšená golfistka a začínajúca herečka. Vyštudovala divadelné herectvo na univerzite Georgetown, kde získala štipendium, aby mohla hrať golf profesionálne, no neskôr sa presťahovala do Los Angeles, aby sa mohla venovať herectvu. Objavila sa napríklad v seriáloch Dva a pol chlapa, Bostonské vraždy (Rizzoli and Isles) či Úplne normálni (The New Normal). Navštevovala aj prestížnu akadémiu múzických umení London Academy of Music and Dramatic Art.

Kariéra sa jej však sľubnejšie rozbieha v modelingu. Kelly podpísal zmluvu so spoločnosťou IMG Models, ktorá zastupuje modelky ako Gisele Bündchen alebo Heidi Klum. Doteraz sa objavila na titulných stránkach časopisov Galore Magazine a Glamour, v časopise Self Magazine jej venovali editoriál. V roku 2014 sa podieľala napríklad na vianočnej kampani značky Gap. Jej najväčším úspechom zatiaľ zostáva, že ako nováčik nafotila kolekciu plaviek na leto 2015 v športovom časopise Sports Illustrated a z obálky tak vytlačila svoje skúsenejšie kolegyne.

Niet divu, že milovníka Leonarda DiCapria zaujala. Vždy mal slabosť pre krásne, silné a inteligentné ženy. S modelkou Gisele Bündchen chodil 5 rokov, s Bar Refaeli dokonca 6. S Kelly Rohrbach ho však spája aj vášeň pre riešenie závažných spoločenských problémov ako sú globálne otepľovanie či svetová chudoba.

Samotný herec priznal, že pracovné nasadenie mu po určitom čase zničí každý vzťah. Je možné, že práve preto sa so zásnubami s Kelly Rohrbach tak ponáhľal. Napriek tomu, svedkovia z newyorskej reštaurácie tvrdia, že ich herec nemal vopred naplánované. „Jednoducho sa to stalo. Užívali si fľašu červeného vína a boli pohltení rozhovorom ako obvykle.“ Keď Leonardo povedal, že „s ňou chce stráviť zvyšok svojho života“, zostala zaskočená. Kelly mu svoje áno povedala až po tom, čo jej herec vysvetlil, že svoju žiadosť myslí skutočne vážne.

Zvyšok večere snúbenci preberali detaily svadby, no zatiaľ to vyzerá tak, že s týmto krokom sa ponáhľať nebudú.

Zuzana Čapčíková
Foto: SITA/AP, Instagram Kelly Rohrbach
Zdroj: Kelly Rohrbach, Elle, Redbook

- - Inzercia - -