Dnes je sobota, 25.jún 2022, meniny má: Olívia, Tadeáš
Čas čítania
menej ako
1 minúta
Zatiaľ prečítané

Mária Čírová: Vianočný odkaz pre čitateľov

január 01, 2016 - 19:41
Speváčka Mária Čírová, ako jeden z hlavných hostí, vystúpila na Zlatom Koncerte so svojimi najznámejšími piesňami. Charizmatická hudobníčka poslala malý vianočný odkaz všetkým čitateľom ŽenskéhoWebu.
Foto: 

Na koncerte nechýbali známe hity ako Be ThereKto vie či Chýbaš. S romantickou piesňou Búrka si interpretka okamžite podmanila celé publikum. Ako poslednú si zvolila novú vianočnú pieseň Do noci tichej„Je to pre mňa veľká česť, že som tu mohla byť a vystúpiť spolu s mojou úžasnou kapelou, vokalistkami a sláčikovým kvartetom. Je to ten najväčší ansábel s akým môžem prísť.“ 

Mária Čírová

 

Pôvabná mamička dvoch detí na koncerte pokrstila aj nový Vianočný album spolu s Vašom Patejdlom, Michalom Davidovom, Máriou Rehákovou a ostatnými hosťami exkluzívnym šumivým vínom značky Ca´d´Or. 

Rodáčka z Trnavy nepochybne patrí medzi najkrajšie ženy slovenského šoubiznisu. Jej krásu na pódiu podčiarkli výnimočné šaty od Róberta Bartolena. Módny návrhár vytvoril róbu v zlatej farbe s našitými korálikmi a kvetinovou čipkou. V zadnej časti speváčke rafinovane odhaľovali chrbát. 

- - Inzercia - -