Dnes je štvrtok, 30.jún 2022, meniny má: Melánia
Čas čítania
1 minute
Zatiaľ prečítané

Misska Denková je zasnúbená: Romantickejšie to už nemohlo byť

január 28, 2016 - 12:04
Vianočné sviatky pre krásnu missku Petru Denkovú už snáď nemôžu byť lepšie! Víťazka prestížneho titulu Miss Supranational Europe sa včera v exotickom Thajsku zasnúbila so svojím dlhoročným priateľom Martinom Sliackym. Pre ŽenskýWeb prezradila detaily romantického požiadania o ruku.
Foto: 

Pár sa tento rok rozhodol stráviť vianočné sviatky a Silvester v ďalekom Thajsku. Tu sa naskytla ideálna príležitosť sympatickému Martinovi požiadať krásku o ruku. „Romantickejšie to už ani nemohlo byť. Vianočná večera, plavba loďou, sviečky, živá hudba. Požiadal ma pred všetkými ľuďmi, ktorí keď uvideli čo sa deje, začali tlieskať a kričať ‚She said yes!' Sama by som si to krajšie nevysnívala," hovorí Denková.

O spoločnej budúcnosti sa rozprávali už viackrát, ale žiadosť o ruku ako z rozprávky missku veľmi dojala: „Vedela som, že sa to možno aj blíži, ale prekvapilo ma to. Asi päť minút som nevedela prestať plakať."

Keď niekomu rozprávam náš príbeh, väčšina ľudí povie, že je to námet na film." Obaja sa poznajú už od strednej školy, keď sa delili o spoločnú lavicu. Z najlepších kamarátov sa postupne rozvinul vzťah a už tri roky spolu oficiálne tvoria pár. Myslím, že ľudí, ktorí nás dobre poznajú, tento krok vôbec neprekvapil," uzavrela držiteľka titulu II. vicemiss Slovensko.

Celá redakcia želá šťastným hrdličkám len to najlepšie do spoločného života.

- - Inzercia - -