Dnes je štvrtok, 11.august 2022, meniny má: Zuzana
Čas čítania
1 minute
Zatiaľ prečítané

Veci, ktoré ženám na mužoch prekážajú, ale muži si to neuvedomujú

máj 25, 2022 - 08:30
Správate sa k ženám vždy milo a zdvorilo, no napriek tomu neviete dlhodobo nájsť svoju spriaznenú polovičku? Odpovedáte „áno“, hoci ešte neodznela otázka dokonca? Ste až tak príjemný a dokonalý, že pravdepodobne nie ste sami sebou. A to môže byť práve ten problém.
Foto: 
shutterstock

Niektorí muži si myslia, že ženy chcú pohodových a poslušných chlapov, ktorí urobia vždy všetko po ich vôli. Väčšina žien ale preferuje mužov s vlastným názorom a záujmami, a tiež milujú, keď chlap iniciuje veci sám od seba. 

Vyhýbajú sa konfrontáciám 

Ak ste typ muža, ktorý hneď sklopí hlavu a prikývne bez toho, aby čo i len vyjadril svoj názor, je to správanie, ktoré dokáže mnoho žien odradiť. Muž by sa mal vedieť za seba a svoje názory postaviť, a nie vždy prikývnuť na vyjadrenia ženy, hoci sa s nimi nestotožňuje. 

Pôsobia neisto 

Každý je zo začiatku vzťahu neistý a trochu hanblivý. Veľkým lákadlom je ale pre mužov i ženy sebadôvera. Keď sa pri každej možnej príležitosti zhodíte radšej, než by ste mali vyzdvihnúť svoje silné stránky, u žien pravdepodobne nezabodujete. 

Sú nudní 

Trávite každú voľnú sobotu pri televízore a vlastne aj všetok svoj voľný čas mimo práce. Hoci ste veľmi milý a slušný, neviete nadviazať na zaujímavú konverzáciu a zaujať svojimi skúsenosťami, zážitkami či záujmami. Väčšina žien túži po zábave a kvalitne strávenom voľnom čase so svojím partnerom. Mimo stien obývačky. 

Veľa sa sťažujú 

Všetko okolo vás je nanič. Od politiky cez šport až po vašu rannú kávu. Veci v dnešnej dobe sú vo vašich očiach buď náročné, drahé alebo príliš zlé. Ženy chcú byť po boku muža, ktorý si verí a je odhodlaný o veci na ktorých mu záleží bojovať a žije životom, v ktorom je pohár napoly plný, nie prázdny. 

Sú žiarliví 

Scény a prehnaná žiarlivosť vám na atraktivite taktiež dosť uberajú. Ak svojej žene nedovolíte pozrieť sa na iného muža, je to vážny problém dôvery a vašej sebadôvery. Je dosť pravdepodobné, že si neveríte a premietate tieto pocity na toho, s kým práve ste. Uvedomte si, aký ste skvelý aj bez toho, aby ste niekoho potrebovali. 

- - Inzercia - -