Dnes je štvrtok, 11.august 2022, meniny má: Zuzana
Čas čítania
1 minute
Zatiaľ prečítané

Značky a módne trendy neudávajú štýl. Pozrite, ako ho dosiahnuť aj bez nich

máj 19, 2022 - 08:30
Niektorí ľudia majú jednoducho „štýlovosť“ v krvi. Častokrát to ani nemusí závisieť od módy a značkového oblečenia, ktoré majú na sebe. Iní sa zase dokážu perfektne obliecť a byť atraktívnejší len vďaka výberu správneho oblečenia. Ak nepatríte ani do jednej z týchto dvoch skupín, nezúfajte, ponúkame vám triky, vďaka ktorým dokážete hravo zaujať.
Foto: 
shutterstock

Spoznajte svoj vlastný vkus a štýl 

Móda častokrát odzrkadľuje našu osobnosť, povahu a to kým naozaj sme. Jednou z najdôležitejších lekcií o štýlovosti preto je, že stále musíte zostať verní sami sebe. Kopírovanie časopisu alebo napodobňovanie štýlu niekoho iného vám jednoducho nepomôže. Nájdite štýly, v ktorých sa cítite pohodlne, vyberte si farby, ktoré doplnia vašu pleť, a nájdite najlepšie strihy a štýly pre vašu postavu.

Nežite so zámerom byť štýlový

Množstvo ľudí vyzerá skvele, pretože milujú módu. Nie sú dennodenne zameraní na to, aby za každých okolností vyzerali štýlovo. Hoci sa vždy neobliekajú podľa najnovších trendov, vyzerajú dobre, pretože móda je ich vášeň a to sa prejavuje aj na ich štýle. 

Nakupujte v akomkoľvek obchode 

To, že obchod nie je známy a luxusný, neznamená, že v ňom nemôžete nájsť vhodné oblečenie pre váš vlastný štýl. Pozerajte sa na strihy, farbu a to ako kúsok vyzerá na vašej postave, nie na to, či patrí k najnovším trendom alebo akej je značky. 

Uvedomte si, že značka nerobí módu 

Nebyť otrokom módnych trendov je veľmi dôležité. Každý dobre vie, že za značku sa platí. Existuje však nekonečne veľa možností, ako dosiahnuť rovnaký vzhľad za oveľa menej peňazí. Vyskúšajte značkové alebo kvalitnejšie second handy alebo jednoducho kombinujte drahé a lacnejšie kúsky. 

Nekopírujte iných 

Byť štýlový podľa svojej vlastnej definície znamená byť aj udávateľom trendov. Nemôžete to dosiahnuť jednoduchým skopírovaním každého oblečenia alebo štítku, ktorý uvidíte online na módnom blogu, v časopise, v obchode alebo u kamarátky. Vyberte si módny trend, ktorý sa vám osobne páči a kombinujte ho s kúskami vášho štýlu. 

- - Inzercia - -