Dnes je utorok, 28.jún 2022, meniny má: Beáta
Čas čítania
1 minute
Zatiaľ prečítané

Rozžiarte Vianoce sebe aj svojim blízkym

december 02, 2021 - 18:00
Padajúci sneh za oknami, vôňa vareného vína či sladkých koláčikov a radosť v očiach našich najbližších. To môže znamenať iba jediné – blížia sa Vianoce a s nimi aj otázka, čím obdarovať svoje okolie. Ani tento rok situácia nie je ideálna a preplneným nákupným centrám by sme sa všetci najradšej vyhli. Máme dokonalé riešenie!
Foto: 
Avon

S ikonickou značkou Avon nakúpite v pohodlí vášho domova pre celú rodinu – od tých najmenších, až po tých najvyberavejších. V katalógu Avon či online na www.avon.sk nájdete tisícky produktov a my sme si pre vás pripravili hneď niekoľko inšpiratívnych tipov.

Darčekový set Maxima pre ňu

Čo by to boli za Vianoce, ak by sa pod stromčekom nenašiel ani jeden voňavý balíček? Potešte svoju maminu či sestru nezabudnuteľným zážitkom v podobe voňavého darčekového setu. Zvodná vôňa Maxima je sprevádzaná luxusnými tónmi slamihy piesočnej v jedinečnej kombinácii šťavnatej a sviežej nektárinky pričom je zdobená sambakovým jazmínom. Set dotvára okrem vône Maxima aj Maxima MINI v spreji a telové mlieko v krásnom vianočnom balení.

 

Darčekový set Maxime pre neho

Čím obdarovať mužov vo svojom okolí je každoročná dilema, nad ktorou si všetky lámeme hlavu, pretože túžba vyčariť úsmev na perách ocinovi alebo drahej polovičke je veľká. Nič nepokazíte darčekovým voňavým setom. Rázna vôňa Maxime omámi zmysly surovými tónmi olibánu, osviežujúcich listov mandarínky a silného dreveného akordu Ironwoods. Luxusný pánsky set vo vianočnom balení obsahuje okrem vône Maxime aj sprchovací gél na telo a vlasy.

 

Darčekový set Euphoric

Darčekový set ako šitý na mieru pre dcéru či najlepšiu priateľku! Zhusťujúca predlžujúca špirála Euphoric sa postará o nielen husté, ale aj dlhé a naozaj čierne riasy. Vyživujúci olej na pery im dodá zdravú farbu a potrebnú hydratáciu. Kombinácia ako stvorená pre všetky make-up maniačky i mladé začiatočníčky.

 

set_euphoric.jpg

Foto: 
Avon

Darčekový set s vitamínom C

Doprajte svojim najbližším komplexnú starostlivosť aj o pleť a to v každom veku. Ako? Odpoveď je vitamín C. Siahnite po darčekovom sete s vitamínom C – rozžiarujúci pleťový peeling pleť hĺbkovo čistí a jedinečné sérum revitalizuje, vyhladzuje a zlepšuje textúru pleti. To všetko v krásnom darčekovom balíčku.

 

 

Všetky výrobky nájdete na www.avon.sk a pre viac informácií kontaktujte Vašu Avon Lady/Gentlemana.

- - Inzercia - -