Dnes je sobota, 28.máj 2022, meniny má: Viliam
Čas čítania
1 minute
Zatiaľ prečítané

Chuť študovať? Inšpirujte sa celebritami, ktoré zasadli do školských lavíc až v čase svojej slávy.

november 25, 2021 - 10:00
Máte chuť študovať, ale zdá sa, že tento vlak vám už ušiel? Nedajte sa oklamať a inšpirujte sa celebritami, ktoré zasadli do školských lavíc až v čase svojej slávy.
Foto: 
Shutterstock

Populárna herečke Emma Watson, známa aj ako filmová Hermiona, začala navštevovať Brownovu Univerzitu ku koncu svojho pôsobenia v Harrym Potterovi, aby získala titul z anglickej literatúry.

dizajn_bez_nazvu16.png

Emma Watson
Foto: 
Shutterstock

Počas natáčania seriálu Zúfalé manželky sa podarilo Eve Longorii získať magisterský titul na Kalifornskej štátnej univerzite.

Natalie Portman, známa aj svojim nadpriemerne vysokým IQ, sa prihlásila na Harvard, aby získala titul z psychológie. Udialo sa to až po premiére prvej časti Hviezdnych vojen.

dizajn_bez_nazvu17.png

Natalie Portman
Foto: 
Shutterstock

Pamätáte si Haley Joel Osmenta? Ešte ako dieťa zožal obrovský úspech po boku Bruce Willisa vo filme Šiesty zmysel a mal 18 rokov, keď sa presťahoval z Hollywoodu do New Yorku kvôli štúdiu divadla na New Yorskej  Tisch School of the Arts.

Brooke Shields v minulosti na istý čas zavesila modelingovú kariéru na klinec. Dôvodom bolo štúdium románskych jazykov so zameraním na francúzštinu na Princetone.

Sympatická Dakota Fanning si vzala voľno od herectva, aby sa mohla venovať štúdiu vyobrazeniu žien vo filme na New Yorskej univerzite.

dizajn_bez_nazvu18.png

America Ferrara
Foto: 
Shutterstock

Škaredá Betty, herečka America Ferrara, sa do školy vrátila po desiatich rokoch, aby si dokončila titul z medzinárodných vzťahoch.

Ak teda stále váhate či sa opätovne dať na dranie školských lavíc, smelo do toho. Aj tak nakoniec ľutujeme len veci, ktoré sme neskúsili.

- - Inzercia - -