Dnes je streda, 25.máj 2022, meniny má: Urban
Čas čítania
1 minute
Zatiaľ prečítané

Pri nachladnutí pomáha príroda aj moderné technológie

november 15, 2021 - 16:00
Najlepším spôsobom, ako zmierniť príznaky nádchy, kašľa a bolesti hrdla je kombinácia stáročiami overenej tradičnej prírodnej medicíny a moderných technológií. Prečítajte si, ako predísť bolesti hrdla, nádche či kašľu pomocou medu, byliniek a soli.
Foto: 
Shutterstock

zima_med.jpg

Zima je častým obdobím nádchy, kašľa a bolesti hrdla
Foto: 
Shutterstock

Tekuté zlato či elixír dlhovekosti

Med sa považuje za prírodné antibiotikum, ktoré posilňuje imunitu. Môžete ho síce vnímať ako kalorickú potravinu, no obsahuje množstvo zdraviu prospešných látok s mnohými protizápalovými a antibakteriálnymi vlastnosťami a spolu s propolisom sa radí k najúčinnejším prírodným liečivám. Propolisom sa nazýva včelí tmel zeleného až červenohnedého zafarbenia, ktorý včely získavajú z púčikov stromov alebo iných rastlín. Vypĺňajú ním nežiaduce menšie otvory v úli. Práve med a propolis sú hlavnými zložkami radu vysokokvalitných prírodných produktov Apicold, ktoré pomáhajú pri kašli, zapálenom hrdle či nádche a využívajú tak ich liečivé účinky overené časom.

med.jpg

Tekuté zlato či elixír dlhovekosti
Foto: 
Shutterstock

Nielen ingrediencie do kuchyne, ale aj do nosového spreja

Ak vás trápi kašeľ, vedzte, že tymian nie je len výborným korením do kuchyne, ale aj liečivou bylinou s antibakteriálnymi účinkami, ktorá obsahuje železo, vápnik a flavonoidy. Tie pomáhajú pri uvoľňovaní priedušiek a vykašliavaní. Túto zázračnú bylinku nájdete aj v sirupe proti kašľu Apicold THYME. Ďalšou prírodnou ingredienciou, ktorá nechýba v žiadnej kuchyni, je soľ. Už aj naše babičky vedeli, že pri nádche a zápaloch nosovej dutiny je nenahraditeľným pomocníkom. Soľ totiž zvlhčuje, hydratuje a odstraňuje hlieny. Nosový sprej Apicold PROPO, ktorý okrem propolisu obsahuje aj soľný roztok, pomáha pri nádche, uľahčuje dýchanie, čistí a zvlhčuje sliznicu nosa.

apicold_upr.jpg

Zázračnú bylinku tymian nájdete aj v sirupe proti kašľu Apicold THYME
Foto: 
Apicold

Záleží na tom, ako sa prírodné zložky spracovávajú

Pri včelích produktoch a ich kombinácii s bylinnými prísadami je veľmi dôležitý proces spracovávania. Špeciálna inovatívna metóda, tzv. api-technológia zabezpečuje, že sa všetky vlastnosti a účinky zachovávajú. Aj vďaka nej sú prípravky Apicold bezpečnými prírodnými liečivami, nie sú návykové a majú zriedkavé vedľajšie účinky.

apicol_veda_upr.jpg

Záleží na tom, ako sa prírodné zložky spracovávajú
Foto: 
Apicold

Viac informácií o produktoch Apicold nájdete na stránke www.apicold.sk.

pouzit_logo_na_zaver.png

Apicold
Foto: 
Apicold

- - Inzercia - -