Dnes je streda, 26.január 2022, meniny má: Tamara
Čas čítania
1 minute
Zatiaľ prečítané

Svet bez cigariet

október 31, 2021 - 13:10
Tak to aspoň ukazujú najnovšie trendy zo zahraničia. Fajčiari sú si čoraz viac vedomí, že dym z cigariet škodí nielen im, ale aj ich okoliu. A to významne. Podľa WHO je fajčenie jednou z najväčších hrozieb pre verejné zdravie, ktorej kedy svet čelil, ročne zabíjajúc viac ako 8 miliónov ľudí na celom svete. Viac ako 7 miliónov týchto úmrtí je dôsledok priameho užívania tabaku, zatiaľ čo okolo 1,2 milióna je výsledkom toho, že nefajčiari sú vystavení pasívnemu fajčeniu.
Foto: 
Bin Thiều

Nikotininak

Skvelá správa je, že na trhu existujú nové alternatívy, ktoré vám pomôžu zabudnúť na cigarety. Ide napríklad o nikotínové vrecúška ZYN® od Swedish Match, ktoré teraz môžete vyskúšať aj Vy, keďže ZYN® je aj na slovenskom trhu pod záštitou Nikotininak.

Tento druh nehorľavého nikotínu oslovil široké publikum dospelých spotrebiteľov nikotínu. Mnohých užívateľov táto skutočnosť môže oslobodiť od nepríjemného zápachu, problémov s dychčavosťou alebo výrazným zafarbením zubov. Nikotínové vrecúška ZYN® poskytujú pohodlný, diskrétny a okamžitý zážitok z nikotínu. Existuje veľa rôznych príchutí s rozdielnou silou nikotínu. Vrecúška sa vkladajú pod hornú peru, kde sa nikotín uvoľňuje až po dobu jednej hodiny.

 Jednoducho, je tu jasný signál, že globálny trh s nikotínom sa posúva od tradičných cigariet k produktom, ktoré majú potenciál poskytnúť značné výhody pre verejné zdravie v porovnaní s klasickými cigaretami pre jednoduchú skutočnosť, že si teraz môžete vychutnať nikotín bez fajčenia.

 Nikotínové vrecúška ZYN ® sú určené len pre dospelých nad 18 rokov. Neobsahujú žiadny tabak ani decht. Sú vyrobené zo surovín v potravinárskej kvalite, predovšetkým z vody, rastlinných vlákien, zložiek s aromatickými vlastnosťami a nikotínu, ktorý je ale vysoko návykový, a preto by ich mali používať iba súčasní užívatelia tabaku alebo nikotínu.

 Pripojte sa k budúcnosti bez dymu na www.nikotininak.sk so zľavou -20% na nikotínové vrecúška ZYN®so zľavovým kódom vyššie.

 

- - Inzercia - -