Dnes je pondelok, 04.júl 2022, meniny má: Prokop
Čas čítania
1 minute
Zatiaľ prečítané

Halloweensky kostým na poslednú chvíľu

október 28, 2021 - 18:40
Kostýmové párty pri príležitosti typického amerického sviatku Halloween si aj medzi Slovákmi získali svoju obľubu. Či už ide o oslavy tých najmenších v škôlke a škole, firemné zábavy pre zamestnancov alebo priateľské odviazanie, z Lidl ponuky určite vyskladáte zaujímavé kostýmy. V sortimente diskontu nájdete množstvo oblečenia i doplnkov, stačí len zapojiť fantáziu a budete prekvapení, na koho sa môžete premeniť, hoci aj na poslednú chvíľu.
Foto: 
Paige Cody

Umelec za pár minút

Zrejme to pozná každý rodič. Vaša ratolesť zabudla na hallloweensku oslavu a teda nemá kostým. Lidl má kreatívne riešenie ! Pre tých najmenších nájdete v ponuke napríklad LUPILU detský plášť na maľovanie. Do jednej ruky štetec, do druhej podnos na miešanie farieb a máte doma malú maliarku či maliara!

LUPILU® detský plášť na maľovanie, 4,99 €

Marabu Mini akrylové farby, 6,99 €

Fosforeskujúci kostlivec

Najviac zábavné kostýmy sú tie strašidelné. A čo tak kostlivec? Stará klasika predsa nikdy neomrzí. Originálne pyžamo predsa nemusí byť iba po postele ! Vďaka fosforeskujúcim prvkom váš malý kostlivec zaručene vynikne. 

 

LUPILU® Chlapčenské pyžamo s fosforeskujúcimi prvkami, 4,99 €

 

 Policajtka

V prípade, ak hľadáte trendy kostým pre seba, policajtka na bicykli je najjednoduchšou voľbou. Tmavé dámske ESMARA legíny, CRIVIT dámske cyklistické tričko s dlhým rukávom a modrá ESMARA prešívaná vesta vytvoria ideálny základ.  Stačí doplniť šiltovkou a falošnými putami.

lidl_policajtka.png

Foto: 
Lidl

ESMARA® Dámska prešívaná vesta z recyklovaného materiálu, 9,99€

CRIVIT® Dámske cyklistické tričko s dlhým rukávom, 9,99 €

ESMARA® Dámske legíny, dva kusy, 7,99€

 

Drevorubač

Rušné mestá si žiadajú trošku zelene, tak prečo nevniesť troška vidieckeho života na halloweensku párty? Kostým drevorubača je nie len jedinečný, ale aj veľmi pohodlný. Tepláky doplníte károvanou košeľou, obujete si trekingové topánky a hotovo.

 

lidl_drevorubac.png

Foto: 
Lidl

LIVERGY® Pánska košeľa, 7,99 €

LIVERGY® Pánske tepláky, 7,99 €

CRIVIT® Dámska / Pánska trekingová obuv, 19,99 €

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

- - Inzercia - -