Dnes je pondelok, 04.júl 2022, meniny má: Prokop
Čas čítania
2 minutes
Zatiaľ prečítané

Miesto, kde na pandémiu zabudnete. Vy aj vaše deti

október 22, 2021 - 11:03
Kedy ste si naposledy urobili rodinný výlet? Kedy ste sa naposledy spolu zabavili a oddýchli si od problémov súčasného sveta? Len hodinu jazdy autom od Bratislavy sa pri rakúskom mestečku Rust rozprestiera najväčší rodinný zábavný park v našom regióne. Je ideálnym miestom oddychu a zábavy pre každého. Po ročnej prestávke sa vo Familyparku opäť začne oslava strašidiel a Halloweenu. Jedenásťdňový maratón sľubuje nezabudnuteľné zážitky od 22. októbra do 1. novembra.
Foto: 
Familypark

Deti to v ostatných mesiacoch nemali jednoduché. Pandémia výrazne ovplyvnila aj ich životný štýl, náladu a psychiku. Postupne sa však vrátili do škôl, medzi kamarátov a teraz môžu doháňať všetko zameškané. Vrátane spoločných rodinných výletov a zážitkov. Samozrejme v súlade so súčasne nastavenými pandemickými opatreniami. Tie našťastie umožnili opäť otvoriť brány jedinečného zábavného parku a jeho halloweenskych atrakcií!

Ideálny výlet nielen počas jesenných prázdnin

Najväčšiu pozornosť určite bude tento rok vo Familyparku pútať do detailov zdobený Strašidelný dom. Ten je vhodný pre odvážnejších návštevníkov, starších ako 14 rokov. Chodby Strašidelného domu budú skutočne desivé, a to na rozlohe cez 500 metrov štvorcových. „Teší nás, že po prestávke môžeme opäť sprístupniť našim návštevníkom obľúbený Strašidelný dom, tento rok plný čiernej mágie. Zakaždým sa teší veľkej popularite a už minule prilákal davy odvážnych návštevníkov. V našom regióne pôjde opäť o ojedinelú atrakciu,“ prezradil Filip de Witte, generálny riaditeľ Familyparku. Tínedžeri možno počas svojej návštevy Strašidelného domu natrafia aj na svojich obľúbených influencerov a youtuberov, napríklad na Valdena, Patru Bene, Pameluspace a ďalších. Tí sa nechali počuť, že Halloween vo Familyparku si nenechajú ujsť.

20171031-oly126121.jpeg

Foto: 
Familypark

 Sim sala bim!

Samozrejme, že veselé halloweenske atrakcie a zážitky čakajú aj na mladších návštevníkov parku. Ten bude opäť plný rozprávkových bytostí a priateľských strašidiel. Chýbať nebudú skákajúci akrobati a kúzelníci. Tradičnou výzdobou Familyparku budú i tento rok dychvyrážajúce tekvice, ktoré dotvárajú celkovú atmosféru. Tú doslova podčiarkne aj maľovanie na tvár a dračia jaskyňa.

 Najväčší zábavný park v našom regióne je preslávený najmä vďaka kolotočom a húsenkovým dráham. Všetky atrakcie budú sprístupnené aj počas Halloweenu a lákať budú jedinečným osvetlením a svetelnou šou. Dôležité však je dodržiavať rozostupy, používať dezinfekčné prípravky na ruky a dbať o vhodné prekrytie horných a dolných dýchacích ciest, najmä v interiéri. Vzhľadom na súčasné opatrenia je potrebné si vstup do Familyparku zarezervovať online, na stránke familypark.at Tá je dostupná aj v slovenskom jazyku. Počas Halloweenu bude Familypark otvorený pre nebojácnych návštevníkov už od jedenástej hodiny dopoludnia. Zatvára sa o ôsmej hodine večer, no počas víkendov a sviatkov si Halloween vo Familyparku môžete užiť do dvadsiatej druhej hodiny.

 

 

 

 

- - Inzercia - -