Dnes je utorok, 18.január 2022, meniny má: Bohdana
Čas čítania
1 minute
Zatiaľ prečítané

Striebro, to nie sú len náušnice a prstene, ale aj liečivé účinky

október 19, 2021 - 10:12
Striebro je totiž skvelým pomocníkom proti zápalom uší, nosa a úst. A aj keď si väčšina ľudí predstaví náušnice, príbor či mince, má aj inú vlastnosť. Je ňou liečebný účinok, ktorý poznáme už celé stáročia.
Foto: 
shutterstock

Spojenie moderných technológií a koloidného striebra

Technologický pokrok v súčasnosti nejde zastaviť a moderné postupy spolu s materiálmi, ktoré poznáme už dlhé stáročia, tvoria efektívny nástroj pri boji proti zápalom. Je dobré si uvedomiť, že ich nie je vždy nutné a ani žiaduce liečiť antibiotikami. Jeden zo súčasných prístupov odhalil, že nanočastice koloidného striebra s jeho výnimočnými vlastnosťami pomáhajú pri zápaloch uší, nosa a ústnej dutiny.

Ide o molekuly striebra vo veľkosti nanočastíc. Pri tak malých rozmeroch má striebro výnimočné vlastnosti a silné účinky. Práve preto v posledných rokoch zažíva svoju renesanciu. Už oddávna totiž bolo striebro okrem platidla a vzácneho kovu známe aj ako dezinfekcia. Strieborné nádoby, strieborné mince vo vode či strieborné chirurgické nite ľudstvo sprevádzali celé generácie.

V akých produktoch sa ukrýva liečivé striebro?

Pri bolestiach hrdla, zápaloch mandlí a suchom kašli spôsobenom nachladnutím je vhodný ústny sprej. Zvlhčuje sliznicu, zbavuje nepríjemných pocitov v hrdle a zmierňuje príznaky zápalu, ako sú bolesť a pocity pálenia. Práve ústny sprej COLDISEPT nanoSILVER, ktorý je vhodný aj po výbere mandlí a iných pooperačných zákrokoch v ústach a hrdle, vám poskytne všetky tieto účinky.

Pred škodlivými vonkajšími vplyvmi, pocitmi pálenia v nose alebo pri nádche pomáha nosový sprej COLDISEPT nanoSILVER, ktorý vám sliznicu zvlhčí, upokojí a zregeneruje. Poskytuje dodatočnú ochranu pred vírusmi a baktériami počas zimného obdobia, ako aj pri extrémnych zmenách teploty, aké sa prejavujú v klimatizovaných či vykurovaných priestoroch.

Liečbu zápalov vonkajšieho ucha, čistiace účinky a vytváranie akejsi ochrannej bariéry na povrchu kože zvukovodu vám zabezpečia ušné kvapky COLDISEPT nanoSILVER. Obsahujú koloidné striebro i koloidnú meď, ktoré potláčajú rast baktérií, plesní a húb. Sú vhodné pre všetkých dospelých a deti od 6 rokov s bolesťami, opuchmi a nepríjemnými pocitmi v ušiach.

So silou prírodných zložiek

shutterstock_2.jpg

So silou prírodných zložiek
Foto: 
shutterstock

Rad produktov COLDISEPT nanoSILVER okrem nanočastíc koloidného striebra obsahuje aj červenú riasu Chondrus crispus, ktorá spolu s roztokom minerálnych solí zvlhčuje a upokojuje sliznicu a zároveň podporuje jej regeneráciu. Ušné kvapky navyše obsahujú aj nanočastice koloidnej medi, vďaka ktorým je liečba rýchlejšia a príznaky miernejšie. Zdravotnícke pomôcky Coldisept sa môžu používať dlhodobo a nie sú návykové.

Viac informácií o produktoch COLDISEPT nanoSILVER nájdete na www.coldisept.sk

- - Inzercia - -