Dnes je pondelok, 04.júl 2022, meniny má: Prokop
Čas čítania
2 minutes
Zatiaľ prečítané

Spojme sa pre krajšiu budúcnosť

október 03, 2021 - 13:30
Ikonická kozmetická značka oslavuje 30. výročie fungovania na Slovensku a tento krásny a dôležitý míľnik nemôže osláviť inak, než v spoločnosti žien. Ženy sú totiž pre Avon najväčšou inšpiráciou a práve oni sú tie, ktorým sa snaží gigant načúvať a meniť ich životy naprieč celým svetom. Na oslavu tohto jubilea prichádza s jedinečnou digitálnou galériou príbehov. Tá zhromažďuje príbehy žien, ktoré chcú alebo potrebujú byť vypočuté.
Foto: 
Adi Goldstein

Vznikol tak priestor, ktorý spája, motivuje a tiež poukazuje na ženskú silu. Avon sa navyše zaviazal, že za každý zdieľaný príbeh daruje 1 dolár organizáciám podporujúcim ženy.

Spoznajte tri krásne Slovenky a ich výherné príbehy. Aj napriek tomu, že boli niektoré písané ťažkým perom, nebáli sa odkryť kúsok svojho súkromia, aby tak inšpirovali či motivovali ostatné ženy.

Alenkin príbeh je silný. V ťažkých chvíľach sa odrazila od dna a predovšetkým kvôli svojmu synovi nabrala odvahu povedať „nie“ domácemu násiliu. Práve vďaka rozhodnutiu čeliť prekážkam vo svojom živote sú teraz so synom šťastnejší, ako si kedy vedela predstaviť.

Alena, svojim príbehom skutočne inšpirujete mnohé ženy, aby nabrali dostatok síl a opustili svoj nezdravý vzťah. Keď ste sa rozhodovali, že poviete nie týraniu, čo vás najviac motivovalo odísť?

foto_alenka.jpg

Foto: 
Avon

Najviac ma motivovalo moje a synove zdravie, a to, aby nám už nikto nemohol ublížiť. Predstava šťastného, spokojného a plnohodnotného života bez toho, aby sme sa museli báť o svoj život. Svojim príbehom som chcela motivovať každú jednu dámu a poukázať na to, že všetko sa dá. Nikto by nemali trpieť, nik by sa nemal trápiť a cítiť sa sám. A ak môj príbeh pomôže hoci len jednej žene, bude to pre mňa najväčšou odmenou. Lebo my ženy dokážeme všetko, čo chceme.

Aj napriek svojmu mladému veku je Katka žena s veľkým Ž. Svoj strach premenila na jednu zo svojich silných stránok a teraz motivuje mladých i starších naprieč celým Slovenskom. Prostredníctvom svojich sociálnych sietí ukazuje mladým, že je úplne v poriadku hovoriť o svojich problémoch nahlas a bez strachu z toho, že sa stretnú s nepochopením.

Katka, čo by si ste odkázali svojmu „mladšiemu ja“?

foto_katka.jpg

Foto: 
Avon

Menej strachu zo života, menej strachu púšťať sa do nových vecí. Niet sa čoho obávať, ak človek chce.

Ivka sa nikdy nenechala odradiť prekážkami ani názormi ľudí v jej okolí. Naopak, vždy si išla za svojim a verila v samú seba. Práve tento prístup jej umožnil žiť svoj sen a venovať sa tomu, čo ju baví – stala sa modistkou. Energická žienka je jasnou ukážkou toho, že si stačí ísť za svojim a veriť v seba samú. 

Ivka, čo Vás viedlo k zdieľaniu vášho príbehu s ostatnými ženami?

foto_ivka.jpg

Foto: 
Avon

K zdieľaniu môjho príbehu ma inšpirovala moja úžasná nevesta, ktorá ma presvedčila, že mám svetu čo povedať. Navyše Avon je aj dlhodobo súčasťou môjho života a dokonca mám doma odložené aj šperky zo starých kolekcií od Avonu.

Podeľte sa s nami aj o váš príbeh na watchmenow.avon.com. Rovnako predsa aj ten váš môže pomôcť! Viete si predstaviť krajší spôsob, než osláviť Avon a jeho okrúhly míľnik práve takýmto jedinečným gestom? Ďakujeme, že ste s nami už 30 rokov.

- - Inzercia - -