Dnes je nedeľa, 29.máj 2022, meniny má: Vilma
Čas čítania
2 minutes
Zatiaľ prečítané

Jedinečný osviežujúci zážitok pre pánov

september 17, 2021 - 14:23
Myslíte si, že poznáte AVON? Naozaj?! Vedeli ste, že Avon za posledných 20 rokov zaregistroval viac než 700 patentov? V širokom portfóliu produktov si, samozrejme, na svoje prídu aj páni – dokonca aj tí najnáročnejší. Či už preferujete výraznejšie alebo jemné vône, v ponuke sprchovacích gélov nájdete naozaj to svoje!
Foto: 
Andrea Davis

Aj muži si zaslúžia hýčkanie. Rozmaznávajte svoje čuchové zmysly i pokožku voňavými sprchovacími gélmi na telo i vlasy od Avonu v niekoľkých jedinečných vôňach. Začnite svoj deň sviežou sprchou, ktorá vám dodá energiu i elán do nového dňa. Gély navyše pokožke doprajú vyživujúci pocit a postarajú sa o jej blaho.

Sprchovací gél na telo a vlasy pre neho Individual Blue Strong

Objem: 250 ml

Bežná cena: 6,90 €

Medzi dokonalú kombináciu ovocno-aromatických tónov sprchovacieho gélu na telo a vlasy Individual Blue Strong patrí šťavnatá mandarínka, jemná levanduľa a výrazné cédrové drevo. Vôňa zanecháva výnimočný voňavý dojem a posilní tak sebavedomie po celý deň.  

 Sprchovací gél na telo a vlasy pre neho Full Speed Gamer

Objem: 250 ml

Bežná cena: 6,90 €

Pocíťte vzrušenie z reality na vlastnej koži. Sprchový gél na telo a vlasy Full Speed Gamer vnesie do vašej každodennej rutiny omamné esencie ružového grepfriutu, rebarbory, oleja a indonézskeho pačuli. Táto kombinácia dokonale podtrhne jedinečnú osobnosť každého muža.

Sprchovací gél na telo a vlasy pre neho Wild Country

Objem: 250 ml

Bežná cena: 6,90 €

Odvážna kombinácia tónov šalvie, zlatej ambry a akordu sedlovej kože doplní charizmu každého cieľavedomého muža. Objavte aj vy unikátnu vôňu sprchovacieho gélu na telo a vlasy Wild Country.

 

 O SPOLOČNOSTI AVON

Kozmetická spoločnosť Avon patriaca do poprednej globálnej skupiny Natura & Co už 135 rokov zlepšuje životy žien prostredníctvom krásy. A stále v tom pokračuje, no modernejšie. Prináša inovácie, spája ľudí, podporuje ženy, vníma všetky podoby krásy. Oslavuje silu žien po celom svete, podporuje ich v objavovaní vlastného potenciálu a prekonávaní výziev. Prekvapuje vás to? Pridajte sa k nim - #WatchMeNow #SledujteMa #AvonIsChanging #AvonSaMeni. V Avone sú zástancami toho, na čom skutočne záleží. Práve silu krásy využívajú na vytvorenie lepšieho sveta pre ženy. Pozorne načúvajú potrebám žien a sú hlasom ich túžob. Veria v lepší svet pre ženy, ktorý bude lepším svetom pre všetkých.

 

Bojujú za zdravé prsia, keďže rakovina prsníka je jedným z najčastejších onkologických ochorení u žien, preto venovali viac ako 20 mil. na screeningové programy. Rovnako bojujú proti domácemu násiliu, ktorému čelí 1 z 3 žien a doteraz pomohli už 14 mil. žien trpiacim domácim násilím. Celosvetovo spoločnosť Avon odovzdala viac ako 1 miliardu dolárov na témy súvisiace so zdravím a bezpečnosťou žien. Za posledných 20 rokov zaregistrovala viac ako 750 patentov a výrobky z jej portfólia získali viac ako 300 ocenení za posledné 3 roky. Vedeli ste, že každú sekundu sa po svete predajú 3 rúže, 7 parfumov a 2 výrobky pleťovej starostlivosti značky Anew? Dobre známe a obľúbené značky sú ANEW, mark., AVON TRUE, Planet Spa, Nutra Effects, Avon Care či Advance Techniques. Viac o spoločnosti a jej aktivitách, ako aj o výrobkoch Avon sa dozviete na www.avon.sk a Facebookovom profile Avon Slovensko.

 

- - Inzercia - -