Dnes je piatok, 01.júl 2022, meniny má: Diana
Čas čítania
1 minute
Zatiaľ prečítané

ICONITO: Aktuálny hit s raperom Majselfom

jún 18, 2021 - 05:50
Kristián Dufinec je frontmanom kapely Iconito, no mnoho z vás ho pozná aj ako úspešného tanečníka z Lúčnice. Hit Slovenské devy, s ktorou sa kapela dostala do povedomia videlo takmer 5 miliónov ľudí na YouTube a kapela aktuálne prichádza s dvomi novinkami - Korene a Nepoznáme strach.
Foto: 
ŽenskýWeb.sk

Tento týždeň mal premiéru nový singel kapely Iconito Nepoznáme strach. Skladba má povzbudiť reprezentatov počas futbalových majstrovstiev a dodať im odvahu byť hrdými na vlastné korene.

 „V odkaze piesne sme chceli spojiť nielen národ pre šport, ale aj slovenskú hudobnú scénu v zastúpení popu a rapu. Bez ohľadu na to odkiaľ pochádzame, kým sme, alebo akú hudbu počúvame a máme radi, by sme sa mali vzájomne rešpektovať a tolerovať. Aj s týmto odkazom prišla UEFA, pri kampani RESPECT. Práve preto sme na to chceli v prepojení na šport poukázať aj v hudbe. Verím, že sa nám podarilo urobiť kvalitný produkt, ktorý v sebe zahŕňa zdravú sebavedomú vieru v slovenský národ i živelnosť jeho ľudu," vysvetľuje líder Iconita Kristián Dufinec. Melódiu z refrénu zložil Kristián už dávnejšie, no teraz k nej vymyslel nový text. Majself si napísal svoj part sám.

My sme sa s Kristiánom porozprávali aj o ďalšom projekte - KORENE - ktorý pripravuje kapela v spolupráci s FS Zemplín. 

Viac v našom rozhovore:

Kristián Dufinec | ICONITO | rozhovor

Autor: 
ŽenskýWeb.sk

- - Inzercia - -