Dnes je streda, 26.január 2022, meniny má: Tamara
Čas čítania
1 minute
Zatiaľ prečítané

Tieto ženské problémy muži skrátka nepochopia

máj 30, 2021 - 19:59
Najradšej obalia celú situáciu do trblietavej „vy ste fakt komplikované“ fólie. Toto je hneď niekoľko ženských krízových situácii, ktoré muži nikdy nepochopia.
Foto: 
shutterstock.com

„Pre krásu sa trpí.“ V tomto prísloví je toľko pravdy, až to bolí. Niekedy doslova!

1. Uhladený zovňajšok, no kričiace vnútro
Komu sa dnes nepáčia vysoké topánky. Jednak ťa opticky predĺžia (vlastnosť, ktorá mne osobne hrá do kariet celý život, keďže svojou výškou nemôžem konkurovať ani len živému plotu) a súčasne v nich pôsobíš zvodne. Lenže po niekoľkých hodinách strávených v týchto novodobých mučiacich nástrojoch je tvoj výraz absolútnym opakom slova sexy. Povedzme si úprimne, po zopár odklopkaných kilometroch sa stanú leukoplasty a chladivé zábaly tvojim najlojálnejším parťákom.

2. Pohodlná podprsenka je niečo ako ohrozený druh
Pohodlnosť pri podprsenkách čoskoro nájdeme ako ekvivalent slova mýtus. Už pri prvotnom skúšaní vybúchaš všetky finty, aby si si overila, či jej kúpu skutočne neoľutuješ. Tými fintami mám na mysli predkláňanie a skackanie, skrátka pohyby, ktorým sa počas obyčajných dní nevyhneš. V kabínke sa podprsenka tvári, že prežije aj útok divokých opíc, no v konečnom dôsledku tieto schopnosti stratí dakde po ceste z obchodu do tvojho šatníka.

3. Krása a komfort nie sú kamoši
Akonáhle cítiš, že to čipkované body, stojace na piedestáli novej kolekcie s tebou nadväzuje očný kontakt, vyťahuj ženskú zbraň predvídania a analýzy, pretože krása a komfort sa častokrát neobjavujú v jednom a tom istom rade. Áno, na oslave budeš za druhú Afroditu, ale videla si už Afroditu ako na toalete bojuje s háčikmi pri mizernom svetle a zníženej motorike? Tento bod sa rovnako vzťahuje aj na spodnú bielizeň a silonky/pančušky.

4. Drepy naše každodenné
Keď už sme pri tej toalete. Poznáš tréningovú pozíciu zvanú bojovník? To je vlastne drep, v ktorom držíš niekoľko sekúnd, približne dovtedy, kým ti stehná nerozsvietia požiarnu kontrolku. Milí muži predstavte si, že my ju plnohodnotne využívame aj mimo fitness centier, konkrétne na verejných záchodoch. Vyhovieť volaniu prírody je pre nás v porovnaní s vami o trošičku komplikovanejšie.

- - Inzercia - -