Dnes je streda, 26.január 2022, meniny má: Tamara
Čas čítania
2 minutes
Zatiaľ prečítané

UKONČENÉ! SÚŤAŽ! Ľahké nohy v lete? Aké ľahké!

máj 10, 2021 - 17:17
Mnohí v letných mesiacoch zažívajú útrapy v podobe opuchnutých a ťažkých nôh. Je to spôsobené vysokými teplotami, ktoré negatívne vplývajú na kondíciu ciev.
Foto: 
freepik.com

Slnečné lúče oslabujú horné vrstvy pokožky, narušia jej vlhkosť a vysušujú ju, vďaka čomu stráca pružnosť. To spôsobuje, že pokožka aj žily tesne pod pokožkou sa menej ohýbajú a menej prispôsobujú. Výsledkom je, že žily nie sú schopné udržať prietok krvi v normálnom režime a krv sa začne v žilách hromadiť. Navyše, časté vystavenie vysokým teplotám môže spôsobiť rozšírenie krvných ciev, čo tiež podporuje hromadenie krvi v žilách.

Ako si ľahko pomôcť?
Tých mechaník je samozrejme veľa a ľudia, ktorí majú so žilami v lete problémy ich dokonale ovládajú. Pomáha pravidelné cvičenie, studené sprchy, ktoré nohy ochladia, používanie vhodného oblečenia a obuvi (voľné), ale kľúčová je tiež dostatočná hydratácia organizmu. Vhodných cvičení nájdete na internete neúrekom, doslova čarovať môžete aj s obyčajnou tenisovou loptičkou. Avšak asi najväčším pomocníkom je správna cielená výživa.

Správna cielená výživa nôh
Ani počas horúcich dní nezabudnite na dostatočný prísun správnych vitamínov pre váš organizmus. Okrem obligátneho vitamínu C či provitamínu A siahnite pre lepšiu kondíciu nôh aj po cielenej výžive dolných končatín, ideálne s obsahom aktívnych látok diosmín a hesperidín. Tie sú súčasťou výživového doplnku Mobivenal micro Simple a Mobivenal micro, pričom Mobivenal micro je obohatený aj o aescín  (prírodný výťažok z Pagaštanu konského, ktorý prispieva k normálnej činnosti cievnej sústavy).

Kvalita je pre zdravie najdôležitejšia
Výživové doplnky rady Mobivenal® majú GMP certifikát. Čo to je? GMP je certifikát správnej výrobnej praxe, ktorý zabezpečuje kontrolu kvality lieku. To znamená, že v prípade Mobivenalu ide o dobrovoľnú vyššiu kontrolu kvality výživového doplnku na úrovni kontroly kvality lieku. Mobivenal® sú kvalitné a bezpečné výživové doplnky obsahujúce rokmi overenú kombináciu aktívnych látok diosmín, hesperidín a aescín určené k úľave ťažkých nôh. Aktívnymi látkami – diosmín, hesperidín a aescín – sa nemožno predávkovať. Sú rozpustné vo vode a organizmus ich vylučuje obličkami. Práve túto kombináciu obsahujú aj lieky, ktoré sú celé roky v praxi overené ako úspešná kombinácia pri liečbe ochorení cievnej sústavy.

Užite si teplé dni s ľahkými nohami
Postarajte sa o svoje nohy a myslite na ne už teraz, trošku v predstihu. Poskytnite im maximálnu starostlivosť vo forme vhodných cvičení, dostatočnej hydratácie a najmä správnej a kvalitnej cielenej výživy. Vaše nohy vás potom s ľahkosťou ponesú kamkoľvek za vašimi snami.

SÚŤAŽ!!! 
Súťažná otázka: Aké aktívne látky obsahuje výživový doplnok Mobivenal micro? Zo správnych odpovedí vyžrebujeme troch výhercov, ktorí získajú 1 balenie Mobivenal micro 60+10 zdarma.  

Svoje odpovede píšte do komentárov na facebookovej stránke Ženský Web pod tento post. 
Žrebujeme 17.5.2021 a výhercov ohlásime v súťažnom poste. Držíme palce. 

- - Inzercia - -