Dnes je pondelok, 04.júl 2022, meniny má: Prokop
Čas čítania
1 minute
Zatiaľ prečítané

3 typy lásky, ktoré zažiješ pred tým pravým

marec 14, 2021 - 11:23
Láska ťa sprevádza na každom kroku. Si ňou obklopená hneď od prvého dňa, čo zazrieš svetlo sveta a najlepšie na nej je, že sa nikdy úplne nevytratí.
Foto: 
pexels.com

Túto všadeprítomnú emóciu nemožno uzavrieť do niekoľko vetnej definície. Znamená totiž omnoho viac. Pred tým, než si nájdeš dokonalého partnera, ktorý bude stelesňovať tvoju chýbajúcu polovičku, prejdeš 3 typmi lásky. Aké sú to?

1. Prvá láska
Boli sme deti, vnímajúce život o čosi krajšie, nevinnejšie. Práve z toho dôvodu je prvá láska tak okúzľujúca a nezabudnuteľná. Poniektorí z nás mali šťastie a epické stretnutie prerástlo do celoživotného vzťahu. My ostatní na ňu už len nostalgicky spomíname.

2. Toxická láska
V tomto prípade hovoríme poväčšine o búrlivých rokoch puberty. Čo koho po tom, s kým sa dávaš dohromady. Vôbec ťa nezaujíma názor druhých, keďže voči tvojmu amigovi neprechovávajú zrovna príjemné sympatie. Varujú ťa pred zlomeným srdcom, no márne. Oslepená vášnivou túžbou poprepletanou hormónmi letíš hlavou proti múru. Výstrahy sa premenia na skutočnosť a ty so slzami v očiach hľadáš bezpečný prístav u svojich najbližších.

3. Mätúca láska
Je to ten pravý alebo nie? Spočiatku máš pocit, akoby si dorazila do finálovej rovinky a chýba už len, aby ste sa vzali. V istých prípadoch sú ľudia v rámci tohto typu lásky jednou nohou pred oltárom. Cítiš, že chcete obaja to isté, zdieľate rovnaké hodnoty, názory. Lenže, kedy človeka skutočne poznáš na sto percent? Po pár rokoch odhrnieš ružovú oponu, nahliadneš do „zákulisia“ a pobadáš komplikácie. Začneš prehodnocovať každé rozhodnutie a zisťuješ, že aj keď vzťah vyzeral miestami ozaj fantasticky, nebol poslednou zastávkou.

- - Inzercia - -