Dnes je utorok, 17.máj 2022, meniny má: Gizela
Čas čítania
1 minute
Zatiaľ prečítané

Veľvyslanectvo mladých: Úspechy našej finalistky N. Sekerešovej

február 25, 2021 - 14:58
Projekt Veľvyslanectvo mladých každoročne dáva šancu ukázať svoj talent v príprave projektov študentom stredných a vysokých škôl. O tom, že víťazi súťaže si svoje ocenenie právom zaslúžili svedčia aj ich úspechy mimo súťažného projektu. Dôkazom je aj Nikola Sekerešová z Detvy.
Foto: 
Zuzana Gránska

"Vážená pani Reháková,

 dovoľte mi v prvom rade Vám poďakovať. Súťaž Veľvyslanectvo mladých považujem za odrazový mostík v mojom živote. Vďaka súťaži som načerpala skúsenosti medzinárodných rozmerov, naučila sa vystupovať, obhájiť svoje myšlienky a nebáť sa presadiť môj nápad.

 Po niekoľkonásobnej účasti v súťaži som sa rozhodla zapojiť sa do výzvy od Ministerstva školstva a uchádzať sa o mandát mládežníckej delegátky Slovenskej republiky v OSN. Práve skúsenosť z Vašej súťaže obhajovať svoje nápady pred významnými predstaviteľmi sa mi pomohla na pohovore zaujať porotu natoľko, že sa mi podarilo uspieť," píše Nikola Sekerešová z Detvy, ktorá v projekte Veľvyslanectvo mladých nie je nováčikom. Jej projekty vždy zaujali porotu nápadom, ale i perfektným spracovaním.

Študenti, ak chcete byť rovnako úspešní aj vy, zapojte sa do 15. mája 2021 do aktuálneho ročníka projektu Veľvyslanectvo mladých. Ukážte svoj talent nielen odbornej porote zloženej zo zástupcov akademickej obce a ambasád, ale i celému Slovensku a neskôr aj svetu.

Viac informácii nájdete: www.velvyslanectvo-mladych.sk

- - Inzercia - -