Dnes je streda, 26.január 2022, meniny má: Tamara
Čas čítania
1 minute
Zatiaľ prečítané

Rýchlo prídu, rýchlo odídu

január 28, 2021 - 00:56
Kládla si si niekedy otázku, prečo je pre teba tak ťažké vzbudiť záujem, zatiaľ čo iným ženám stačí len prejsť okolo? Nezúfaj, všetko má svoje pre a proti.
Foto: 
shutterstock.com

Aj napriek tomu, že dokážeme vydedukovať aj nemožné, nie sme v tom samy. Chlapi majú taktiež senzory, na ktoré sa úpenlivo spoliehajú. Niekedy vďaka nim dokážu od seba ženy odlíšiť jediným pohľadom.

Nie je to tak dávno, čo sme si tu hovorili o nevýhodnej výmene rešpektu za pozornosť. Áno, toto je presne odpoveď na tvoju otázku. Ženy, ktoré doslova bažia po pozornosti sú síce jej stredobodom, ale tu sa nám črtá ďalší zaujímavý otáznik. Aká je jej trvácnosť?

Zaujatie nikdy netrvá večne. Hlavne ak hneď ukážeš všetko. Ženy podobného charakteru v sebe neskrývajú žiadne tajomstvo. I to takmer transparentné rúško záhady strhnú do pár sekúnd. Nečudo, že mužov po chvíli prestanú baviť. V istých prípadoch naše opozitá pripomínajú batoľatá. Nedokážu sústrediť svoju pozornosť na jednu vec dlhšie ako pár minút.

498.jpg

Foto: 
shutterstock.com

Zároveň túžia loviť. Ani ty by si pravdepodobne nemala radosť, keby si dostala všetko bez náznaku snahy či boja. Vravela som ti nezúfaj, pokiaľ ti vzbudenie záujmu trvá dlhšie, neznamená to nič iné ako fakt, že sa v tebe skrýva viac ako len povrchná fasáda. Si výnimočná, zaujímavá a niečím špeciálna. Nemáš vo zvyku vyložiť karty na stôl iba preto, lebo na teba niekto dravo žmurkol. Svoje tajomno si stráž. V opačných prípadoch muži odchádzajú rovnako rýchlo ako prišli.

- - Inzercia - -