Dnes je utorok, 28.jún 2022, meniny má: Beáta
Čas čítania
1 minute
Zatiaľ prečítané

Štartujeme druhú sériu projektu Nebojte sa zmeny!

január 16, 2021 - 12:00
Vo svete kde nikto nie je dokonalý, nachádzame chybičky krásy priam na každom kroku. Najtvrdšie však hľadíme a kritizujeme práve samé seba. Či už je to unavený výraz alebo kilogramy navyše, v tomto článku nájdete odpoveď, ktorú hľadáte.
Foto: 
archív

Dievčatá, ženy, máte pocit, že by ste na sebe chceli niečo zmeniť? Trápi vás váš zovňajšok a začínate mať dojem, že musí zakročiť profesionálna sila? Pre tie, čo ste na túto otázku odpovedali slovíčkom „áno“ tu máme riešenie.

Vraciame sa k vám s druhou sériou projektu Nebojte sa zmeny v spolupráci s našimi partnermi NU'CLINIC (www.nuclinic.sk) a VITADU (www.vitadu.com). Ak ho aj náhodou nepoznáte, princíp spočíva v zmene celkového imageu. Máte k dispozícii skvelý tím odborníkov z rôznych oblastí. Naučia vás ako sa správne líčiť, čím vyniknú krásne a originálne črty vašej tváre, obliekať sa tak, aby každý kúsok vyzeral, že bol šitý na mieru.

V neposlednom rade sú tu odborníci na zdravé stravovanie. Jedným šmahom ruky dáte zbohom nežiadúcim centimetrom a kilogramom. Neváhajte už ani sekundu a vyskúšajte svoje šťastie.

Podmienky zapojenia sa do projektu: 
Do výzvy sa môže zapojiť každá z vás. Napíšte nám svoje kontaktné údaje, nezabudnite uviesť svoj vek a zdravotný stav, pošlite nám svoju fotografiu a dôvod, prečo sa chcete do zmeny zapojiť a prečo by si tím profesionálov mal vybrať práve vás. Pripojte súhlas so spracovaním osobných údajov GDPR.

Kontaktovať nás môžete listom na adrese: redakcia Slovenka, Dr. Vl. Clementisa 10, 821 02 Bratislava alebo mailom na: listy@starproduction.sk. Šťastie sa usmeje možno práve na vás.

 

- - Inzercia - -