Dnes je utorok, 28.jún 2022, meniny má: Beáta
Čas čítania
1 minute
Zatiaľ prečítané

Každá z nás potrebuje svoju „bestie“

december 06, 2020 - 21:38
Je úplne jedno, že ti dnes všetko padá z rúk, nič sa ti nedarí alebo máš najhorší deň v dejinách. Keď máš pri sebe svoju „bestie“, čokoľvek sa dá hravo zvládnuť.
Foto: 
shutterstock.com

Charakterizovať najlepšiu kamošku je skutočne náročné. Sme rôzni, čo znamená, že preferujeme rozdielne hodnoty. Ak však majú všetky BFF niečo spoločné, tak je to lojalita. Vybudovať pevné priateľstvo je v dnešnej dobe komplikovanejšie než postaviť vesmírnu raketu. Hlavne preto, lebo v súčasnosti sú kamoši iba pre „insta feed“.

Prioritou číslo jeden je nakŕmiť profily na sociálnych sieťach, až potom ide realita. Smutné, no výstižné. Máš vo svojom živote kamošku, na ktorú sa môžeš kedykoľvek spoľahnúť? Gratulujem! Naozaj som šťastná, lebo mám jednu takú aj ja a uvedomujem si aký je to dar.  

Moja bestie je súčasťou hociktorého životného momentu. Stála pri mne v najlepšom aj v najhoršom. Pomohla mi v toľkých veciach, že sama poriadne netuším ako a kedy jej to oplatiť. Vďakabohu pravé kamošky sa nepodržia iba za účelom spätnej služby. Robia to bez nároku na odmenu.

278.jpg

Foto: 
shutterstock.com

Priznávam, že aj ja mám občas chuť vycapiť našu spoločnú fotku niekam do éteru. Na rozdiel od ostatných však vlastním výhodu v nevýhode. Šialené kamošky sú najúžasnejšou formáciou, ktorá ale nesie bremeno v podobe nepublikovateľných fotiek. Ani jedna z nich totiž nemôže opustiť súkromné galérie v záujme udržania našej reputácie. Vážne ma to niekedy štve. Poznáš to keď na teba dôjde chvíľa, kedy sa proste cítiš na fajnovú fotku so svojou negenetickou sestrou. Vytiahneš mobil, že urobíš selfie a zrazu v prednej kamere zbadáš ten deformovaný výraz v tvári a nasilu zatláčaný výbuch rehotu.

Aj navzdory hádkam a vypätým situáciám, ktoré sa napokon vyriešia do 5 minút sú naj kamošky požehnaním. Nahrádzajú ti milión osôb a sú ako kompaktný balíček plný pochopenia i lásky. Chráňme si ich ako oko v hlave pretože tento vzácny druh pomaly zahalí rúško histórie.

- - Inzercia - -