Dnes je streda, 26.január 2022, meniny má: Tamara
Čas čítania
2 minutes
Zatiaľ prečítané

Projekt Hľadá sa najkrajšia torta už pozná svojho víťaza

december 05, 2020 - 00:08
Ako sme sľúbili, tak sme aj splnili. Projekt Hľadá sa najkrajšia torta roku 2020 už našiel svoju vernú držiteľku ocenenia. Je ňou Zuzana Valentová a jej torta s názvom Zimný zámok. Moderátorom bol Michal Bartek.
Foto: 
Ramon Leško

Zuzana Valentová nebola jedinou víťazkou večera. Okrem rozhodnutia poroty mali aj čitatelia Ženského webu možnosť hlasovať za svojho favorita. Stala sa ním Klaudia Miškovičová s tortou Škriatkova zimná dedina. Obdržala, podobne ako jej víťazná kolegyňa, balíček produktov od spoločnosti Dr. Oetker a sušičku potravín od spoločnosti Tescoma.

Nakoľko si skutočne ceníme našich čitateľov, vybrali sme spomedzi nich jedného, ktorý vyhral už spomínaný balíček Dr. Oetkera a knihu od vydavateľstva Ikar. Víťazkou sa stala Jana Semanová.

Dnešné vysielanie sa opäť nieslo v duchu dodržiavania pandemických opatrení, čo znamená, že sa odohrávalo v našom štúdiu. Mali ste možnosť vidieť skvelú skupinu ľudí, ktorí predstavili 7 ročník projektu. Súťaž o najkrajšiu tortu každoročne realizuje generálna riaditeľka vydavateľstva STAR Production, pani Mária Reháková spoločne s tímom mesačníka Praktická Slovenka.

t7.jpg

Foto: 
Ramon Leško

Podľa slov pani Rehákovej, Praktická Slovenka je mesačníkom poskytujúcim, ako už vyplýva z názvu, praktické rady pre ľudí a rodiny, ktoré rady vyrábajú a tvoria. Generálnym partnerom je spoločnosť Dr. Oetker. Ďalšími partnermi tohto projektu sú Tescoma, Tchibo, Milsy, Slovenské cukrovary Sereď, vydavateľstvo IkarStredná odborná škola hotelových služieb a obchodu na Pántoch v Bratislave.

Prvé slová na začiatok nám poskytli: generálna riaditeľka vydavateľstva STAR Production, pani Mária Reháková a generálny riaditeľ spoločnosti Dr. Oetker, pán Jozef Debrecký.

Tak ako každý rok, aj dnes sme si predstavili našu ctenú porotu, ktorá rozhodovala o víťazovi. Medzi nimi boli: Gizka Oňová, Robo Opatovský, Ingrid Zámečníková, Daniela Vidová, Juraj Bača, Maroš Mikušík a Edita Papová. Je nutné spomenúť, že tento rok sa neodlišuje iba formou vysielania ale aj spôsobom hodnotenia súťažných tort. Rok 2020 je historicky prvým rokom, kedy sa hodnotí iba estetická stránka.

Vysielanie bolo rozdelené do blokov. V každom z nich sme si predstavili rôznych zaujímavých ľudí ako napríklad členky Vajnorského okrášľovacieho spolku, konkrétne poslankyňu NRSR, Anku Zemanovú a pani Kristínu Rožňovcovú, ktorá si so sebou priniesla aj svoje dve roztomilé dcérky Barborku a Elišku. Porozprávali nám o tradičných Vianociach spojených s vajnorským ornamentom. Tento ornament zdobí aj náš stromček v priestoroch štúdia.

t35.jpg

Foto: 
Ramon Leško

Celé vysielanie bolo obohatené aj o úžasný program. Postarali sa oň Robo Opatovský s Jurajom Bačom, ktorí nám obdobie prichádzajúcich Vianoc skrášlili skvelými piesňami. Čerešničkou večera bol krst nového CD speváka Roba Opatovského, Modlím sa hudbou. Obsahuje dokopy 20 piesní a jeho sudičkami sa stali pani Mária Reháková, pán Jozef Debrecký a Juraj Bača. CD bolo pokrstené veľmi symbolicky, a to práve ihličím. Pokiaľ ste zmeškali vysielanie o 19:11 nemajte obavy. Záznam z dnešného vysielania si môžete pozrieť kedykoľvek na www.zenskyweb.sk , FB stránkach Ženský web a Slovenka a taktiež aj na Youtube.

- - Inzercia - -