Dnes je pondelok, 04.júl 2022, meniny má: Prokop
Čas čítania
menej ako
1 minúta
Zatiaľ prečítané

Kto/Čo je soulmate?

november 21, 2020 - 13:23
Určite poznáš pocit, kedy pri nejakom človeku cítiš akési zvláštne prepojenie, ktoré si nevieš vysvetliť. Máš pocit, že sa poznáte večnosť. Čo teda znamená pojem soulmate?
Foto: 
shutterstock.com

Celý život sa snažíme nájsť svoju chýbajúcu polovičku, no aj napriek tomu to robíme nevedome, intuitívne. Do hľadania spriaznenej duše nevchádzaš s nasadením Kobry 11. Rovnako ani nepredstavuje pátraciu akciu. Skrátka sa riadiš srdcom a emóciami. Tie sú v prípade lásky oveľa hodnotnejšie ako rozum.

Vraví sa, že soulmate je v živote iba jedna. Možno si na ňu už narazila alebo ťa to ešte len čaká. Konkrétny okamih vášho stretnutia ucítiš. Celé tvoje telo bude vysielať signály, s ktorými sa dotyčná osoba okamžite zladí. Takéto splynutie dvoch duší sa od bežných situácii diametrálne odlišuje hlavne v energii, ktorá z neho sála.

210.jpg

Foto: 
shutterstock.com

Soulmate je ako najlepší priateľ, no zároveň viac. Pozná ťa lepšie než ktokoľvek iný. Mení ťa. V podstate sa pri ňom meníš sama a dobrovoľne, lebo ťa inšpiruje. Soulmate je osoba, s ktorou môžeš zdieľať celý život. Rešpektuje ťa v každom jednom smere, verí v to, že dokážeš čokoľvek si zmyslíš, keď ostatní do teba nevkladajú ani najmenšiu nádej. Bez ohľadu na to, čo sa stane ďalej, takýto človek ti v srdci ostane navždy ako niekto koho si bezhranične milovala.

- - Inzercia - -