Dnes je pondelok, 04.júl 2022, meniny má: Prokop
Čas čítania
1 minute
Zatiaľ prečítané

Pre všetkých mužov, ktorí opustili svoje dievča kvôli inej

november 16, 2020 - 19:53
Nevera môže byť racionálne opodstatnená a podložená reálnymi argumentmi. Poznáme ale aj prípad číslo dva, kedy je podvádzanie vykonané z rozmaru.
Foto: 
shutterstock.com

Milí muži, prestaňte sa oháňať rečami ako v celom vesmíre nejestvuje normálna žena. Jednak normálna žena vo vašom ponímaní je zhlukom podmienok, ktoré ste si vytvorili, a po druhé, možnosť kombinovať ich medzi sebou neexistuje. Gro celého problému tkvie v tom, že veľká časť mužskej populácie si ženy neváži.

Svojim postojom nás zatláčate na pomyselný kraj útesu a keď sa konečne prejavíme, degradujete nás z postu normálnej ženy na panovačnú fúriu. Potom sa už len stačí vyhovoriť na našu „nemiestnu“ reakciu a vuala, „pádny“ dôvod na neveru je na svete.

dxcv.jpg

Foto: 
shutterstock.com

Hociktorá z nás môže byť dievča snov. Stačí k nej iba normálne pristupovať. Pokiaľ máš dojem, že sa môžeš prejavovať ako hulvát, no aj napriek tomu budeš mať doma ukážkovú partnerku, spomeň si na text piesne finálovej 12 v Superstar: „Kým vieš snívať, tak máš nádej...“ Naopak chlap, ktorý sa k svojej žene správa ako k princeznej, bol vychovaný kráľovnou.  

Odkaz pre všetkých mužov, ktorí svoje dievča opustili iba preto, lebo sa im tráva na druhej strane zdala zelenšia, znie: Ak jedného slnečného dňa budete chcieť nájsť vinníka zodpovedného za to, že vám pravá láska ešte nezaklopala na dvere, postavte sa pred zrkadlo. 

- - Inzercia - -