Dnes je pondelok, 04.júl 2022, meniny má: Prokop
Čas čítania
1 minute
Zatiaľ prečítané

Friendzone: Existuje cesta von?

november 07, 2020 - 01:43
Najviac nenávidený scenár je, keď ťa tvoja crush onálepkuje titulom kamarát. Od toho už je horšie len keď ti povie, že ťa berie ako súrodenca. Okamžite vieš, že si vošiel do slepej uličky s názvom friendzone.
Foto: 
pexels.com

Keďže sa držíme príslovia, v ktorom nádej umiera posledná, aj z friendzone musí existovať únikový východ. Bavíme sa o prípadoch, kedy sú jednotlivci vytrvalí a nehodlajú sa vzdať bez boja.

Názory na kamarátstvo medzi mužom a ženou sú dvojsečné. Jedni vravia, že niečo také neexistuje, a vždy to do niečoho skĺzne. Druhí naopak tvrdia, že kamarátstvo je možné a nie je ani komplikované. Ak patríš do nezávislej skupiny ľudí, ktorí boli nedobrovoľne otagovaný etiketou friendzone a chceš z nej von, neklesaj na duchu. Prišiel si si po radu na dobré miesto.

pexels-leah-kelley-1449670.jpg

Foto: 
pexels.com

Modul úniku spočíva v odlíšení sa od ostatných. Tento modul je unisex, čiže platí ako na mužov, tak aj na ženy. Netlačte na seba, rozprávajte sa slobodne o čomkoľvek, pretože ako všetci dobre vieme, komunikácia je kľúčom ku šťastiu. Či už ide o potenciálnych frajerov alebo budúce bývalé, neštíť sa priamemu rozhovoru. Nenechaj zo seba urobiť psíka na baterky. V praxi to znamená, že zo svojej dobrej vôle a ochoty neurob zákon. To, že dokážeš zabezpečiť všetko okolo vášho stretnutia ešte neznamená, že to budeš robiť pravidelne.

Najklasickejší spôsob, pomocou ktorého friendzone postupne pretvoríš na žiadanú podobu je ako znelka z PowerPuff Girls – sugar, spice and everything nice. Myslíš správne! Skrátka sa povýšite na kamarátov s výhodami. Pokiaľ vám to bude sedieť aj po intímnej stránke, je dosť pravdepodobné, že sa z nežiadanej slepej uličky dostaneš na hlavnú cestu.

- - Inzercia - -