Dnes je utorok, 28.jún 2022, meniny má: Beáta
Čas čítania
1 minute
Zatiaľ prečítané

Prečo by si súčasného partnera nemala porovnávať so svojimi ex?

november 05, 2020 - 13:20
Na vzťahoch je zaujímavé, že každý z nich je úplne odlišný. Buď trvá xy rokov alebo je kratší než dátum spotreby nízkotučného mlieka. Každopádne, nepochybne máš na svojom konte aspoň jedného ex. Prečo by si ho nemala porovnávať so svojim súčasným amantom?
Foto: 
shutterstock.com

Keď začíname nový vzťah, snažíme sa ukázať v tom najlepšom svetle. Počítame s tým, že časom sa na povrch prederie aj druhá strana mince, no dovtedy je všetko vo farbách My Little Pony. Nech sme už hocijakí, nikto z nás nemá rád ak sme porovnávaní s predchádzajúcimi partnermi. Prečo by aj? Za to, že ťa minulý amigo klamal pravidelne v intervaloch párnych kalendárnych dní ešte neznamená, že toto bude rovnaké.

Odpusti si na partnerovu adresu pripomienky typu „za toto by sa so mnou môj ex nikdy nepohádal, jemu to nevadilo, toto sa mu páčilo, toto nemal rád“ a podobne. Zlatko, nikoho to nezaujíma. Tvoríš pár s celkom iným človekom, nechci od neho, aby bol duchom minuloročných Vianoc. Pokiaľ ti tvoj ex tak veľmi vyhovoval a máš potrebu naňho stále apelovať, nemala si sa s ním rozchádzať.

hh.jpg

Foto: 
shutterstock.com

Najväčším extrémom, ktorý môžeš docieliť je porovnávačka v rámci sexuálneho života. Akonáhle budeš cítiš urgentnú nutnosť rypnúť do partnera niečím ako „on bol v posteli lepší“, v momente si zahryzni do jazyka, v prípade potreby si ho rovno celý odkusni, lebo ti garantujem, že posteľné hrádky vám skončili.

Predstav si, ako by si sa cítila keby sa stoly otočili. Určite by si bola nadšením celá bez seba a v snahe podobať sa jeho predchádzajúcej by si si rovno zajednala termín u plastického chirurga. Asi nie však? Drž sa zlatého pravidla: „Čo nechceš, aby robili tebe, nerob ani ty druhým.“

- - Inzercia - -