Dnes je utorok, 28.jún 2022, meniny má: Beáta
Čas čítania
menej ako
1 minúta
Zatiaľ prečítané

Ženská súdržnosť – v podpore je sila

november 02, 2020 - 22:05
My ženy sme charakteristické tým, že zvládame všetko. Neexistuje nič reálne, čo by sme nedokázali uskutočniť. Máme rozdielne priority a zameranie. Čoraz viac sa však stáva, že akonáhle je niektorá z nás úspešná, máme tendenciu odcudzovať miesto toho, aby sme sa pozdvihli.
Foto: 
pexels.com

Tento problém nie je vyslovene iba medzi ženami. Vo všeobecnosti ľudia nie sú zvyknutí druhých pochváliť alebo vyzdvihnúť niečiu prácu. Hovorí sa, že karma je ako šesťdesiat devina, dostaneš to, čo dáš. A pokiaľ odovzdáš negativitu a hate, to isté sa ti aj vráti.

Nepochybne sa aj tebe naskytne príležitosť zažiariť jasnejšie, presadiť sa vo svojej práci alebo jednoducho vyniknúť spomedzi ostatných. To bude presne fáza, v ktorej aj ty budeš potrebovať podporu ľudí. Ak si ju doposiaľ neprejavila nikomu, taktiež sa jej nedočkáš. Nie je to správne, no v mierne priškrtenom morálnom merítku je to fér.  

pexels-nappy-936048.jpg

Foto: 
pexels.com

Musíme s tým prestať. Predstavme si svet, v ktorom by sme my ženy držali pokope a boli stelesnením takzvanej „girl power“. Všetko by vyzeralo úplne inak a najmä lepšie. Podporujme sa, chváľme seba a svoje úspechy. Sme úžasné, šikovné, múdre a krásne. Nepodceňujme sa navzájom. Beztak nás tento svet drží privŕtané k zemi. Poskytnime jedna druhej krídla a aspoň na moment si uleťme, pretože v podpore je sila. 

- - Inzercia - -