Dnes je utorok, 28.jún 2022, meniny má: Beáta
Čas čítania
3 minutes
Zatiaľ prečítané

Pri starostlivosti o pleť stavte na technologickú pokrokovosť

september 23, 2020 - 07:00
Niektoré z nás si myslia, že na starostlivosť o pleť je čas. Že postačí, ak sa jej začneme venovať v strednom veku, kedy sa nám už známky starnutia či iba jemnej zanedbanosti nebudú páčiť. Opak je pravdou. Vzhľad našej pleti v strednom a vyššom veku ovplyvňujeme už v mladosti.
Foto: 

Majte prvé známky starnutia plne pod kontrolou!

Značka švédskej prírodnej kozmetiky zamestnáva vyše 100 vedcov vo svojich dvoch centrách na výskum a vývoj rastlinných kmeňových buniek. Spája ich základná ambícia - poznať kožu, pleť, jej správanie, jej starnutie a navrhnúť tie najlepšie a najvyspelejšie riešenia pre starostlivosť o ňu či aj pre riešenie konkrétnych problémov. Vedci Oriflame vedia, že starostlivosť o pleť sa začína už v mladom veku, kedy sa tvoria základy jej budúceho stavu. Preto vyvinuli nový rad pokrokovej kozmetiky NovAge určený pre dámy vo veku už od 20 rokov. Cieľom je, aby mali starnutie svojej pleti pod kontrolou už od jeho prvých príznakov.

NovAge Skinergise ponúka starostlivosť, ktorá zásobí pleť energiou ihneď, ale zároveň dlhodobo. Vďaka unikátnej biotechnológii NovAge Skinergise produkty povzbudzujú pleť a chránia ju pred každodennými agresormi. Vďaka tomu tak pleť bude nielen okamžite svieža a zdravo vyzerajúca, ale zároveň budú oddialené prvé príznaky jej starnutia. Po používaní NovAge Skinergise je pleť až 25x žiarivejšia a o 89 % viac hydratovaná.

Rad ponúka komplexnú každodennú starostlivosť o pleť - denný krém, nočný krém, sérum, očný krém a čistiaci gél. Odborníci odporúčajú pre dosiahnutie tých najlepších výsledkov používanie kompletnej sady starostlivosti. NovAge Skinergise obsahuje taurínový komplex, ktorý pomáha zásobovať bunky energiou a revitalizuje ich. Zároveň pleť hydratuje, pomáha jej udržiavať vitalitu a redukuje jemné linky a znaky únavy.

Ďalším bojovníkom je výťažok z rastlinných kmeňových buniek açai s významnými antioxidačnými vlastnosťami, ktorý pleť chráni pred voľnými radikálmi, podporuje hydratáciu a dopĺňa energetizujúci účinok taurínu.

  • Zdokonaľujúci denný krém so SPF 30 NovAge Skinergise, 50 ml, 23,90 eur.
  • Zdokonaľujúci nočný krém NovAge Skinergise, 50 ml, 23,90 eur.
  • Zdokonaľujúce sérum NovAge Skinergise, 30 ml, 26,90 eur.
  • Zdokonaľujúci očný krém NovAge Skinergise, 15 ml, 14,90 eur.
  • Čistiaci gél NovAge Supreme, 150 ml, 17,90 eur.

Krásne upravená, dobre sa cítiaca!

Snahou Oriflame je dlhodobo naplniť všetky naše potreby - krásnej vizáže, zdravej starostlivosti a príjemného sebavedomia. Všetky tieto atribúty spĺňajú aj novinky The ONE, vďaka ktorým sa budete cítiť ako bohyne. V aktuálnej ponuke je to nová tekutá očná linka Stylo The ONE, ktorá má dlhotrvajúce nevysychajúce zloženie, sýte pigmenty, jednoducho sa nanáša a je vhodná aj pre ženy, ktoré nosia kontaktné šošovky. Neuveriteľne ľahko - iba jedným ťahom - vytvoríte súvislú, hladkú a precíznu očnú linku.

  • Očná linka Stylo The ONE, 0,8 ml, 7,90 eur.

Dokonalý džentlmen dokonale vonia

Oriflame prináša novinku aj pre tých mužov, ktorí sa cítia dobre v roli džentlmena, sú elegantní, galantní. Toaletná voda Debonair je odvážna a príťažlivá, nájde sa v nej moderný muž plný šarmu a elegancie. Ide o drevitú aromatickú vôňu, ktorej vládnu kardamón, céder a santalové drevo. Tou najhlavnejšou zložkou je kardamón, ktorý patrí k najstarším druhom korenia, zároveň je tretím najdrahším korením na svete, hneď po vanilke a šafráne. Do Škandinávie, kde sa dodnes teší mimoriadnej obľube, ho doniesli Vikingovia. Toaletná voda Debonair je to pravé, čím chce muž zavoňať sebe aj svojej partnerke.

Oriflame poteší ale aj dámy, ktoré cestujú alebo rady nosia svoje obľúbené vône v kabelke. Po úspešnom cestovnom balení predchádzajúcich vôní Oriflame prináša aj vreckové balenie parfumu Giordani Gold Essenza, mimoriadne obľúbenej kvetinovej akvatickej vône s obsahom kalábrijského bergamotu, pomarančovníkových kvietkov a toskánskeho dreva.

  • Toaletná voda Debonair, 75 ml, 29,90 eur.
  • Vreckové balenie parfumu Giordani Gold Essenza, 8 ml, 9,90 eur.

Bohatý kúpeľ po náročnom dni

O tom, že dnešná žena má takmer každý deň náročný, azda ani niet pochýb. Asi aj preto je pre ňu príjemný kúpeľ po celom dni obrovským relaxom a uvoľnením. Oriflame vám k tomu ponúka Sprchovací krém Milk & Honey Gold, bohatý a luxusný, s krémovou textúrou a hydratačnými ingredienciami. Mlieko hydratuje, prečisťuje a zjemňuje, med zjemňuje, zvláčňuje, je bohaté na minerály a vitamíny, ktoré pomáhajú vzpružovať, rozžiarovať a obnovovať prirodzený lesk.

Pre tie, ktoré milujú najmä bohaté a sýte vône, je tu nový sprchovací gél Discover Hollywood Dreams s obsahom zodpovedných ingrediencií, bez obsahu GMO a s eko-etickými prevereniami.

  • Sprchovací krém Milk & Honey Gold, 250 ml, 7,90 eur.
  • Sprchovací gél Discover Hollywood Dreams, 750 ml, 9,90 eur.

- - Inzercia - -