Dnes je štvrtok, 11.august 2022, meniny má: Zuzana
Čas čítania
1 minute
Zatiaľ prečítané

UKONČENÉ! Súťaž: S imunitou pomôžu enzýmy

apríl 29, 2020 - 13:00
Imunita – jedno s najčastejšie skloňovaných slov dnešných dní. Z každej strany sa na nás valia informácie, ako ju zaručene posilniť, podporiť, budovať. Imunitný systém má v našom tele nezastupiteľnú funkciu, od jeho sily závisí predsa naša celková odolnosť voči vírusom a baktériám.
Foto: 

Oslabiť ho však môžu nielen teplotné zmeny (typické pre prechodné ročné obdobia ako jar a jeseň), ale tiež nesprávna životospráva, stres, nadmerná fyzická či psychická záťaž. Preto je dôležité, venovať imunite dostatok pozornosti počas celého roka a využívať prostriedky na jej posilnenie. K základným bezpochyby patrí zdravá strava, pohyb, dostatočný spánok alebo aj otužovanie. Cestou však môže byť aj užívanie enzýmov.

Pri vážnejších problémoch s imunitou a v prípadoch, kedy je imunita výrazne oslabená, je vhodné dodať telu enzýmy zvonka vo forme lieku Wobenzym. Podporia sa tým imunitné pochody v našom tele, na ktoré už naše vlastné enzýmy nestačia. Posilnenie oslabenej imunity je totiž dlhodobý proces, ktorému zodpovedá aj spôsob podpornej terapie. Liek Wobenzym je najlepšie začať užívať v období, kedy je imunita najviac ohrozená – teda počas chrípkových sezón, na jar či jeseň, pri zvýšenej fyzickej či psychickej námahe alebo pri strese, a to na dobu niekoľkých týždňov. Enzýmy však môžu byť nápomocné aj pre osoby, ktoré už ochorenia sužujú (chrípka, angína či rôzne iné bakteriálne alebo vírusové). Vybrané enzýmy v lieku Wobenzym pomáhajú totiž nielen posilniť imunitný systém, ale tiež prispievajú k rýchlejšiemu a lepšiemu zvládnutiu ochorenia.

Pri súčasnom užívaní s antibiotikami zvyšujú účinnosť prípadnej antibiotickej liečby. V období rekonvalescencie chránia proti prípadnému ochoreniu alebo prechodu zápalu do chronického stavu. Na rozdiel od iných liekov, prírodné enzýmy nezasahujú proti prejavom alebo pôvodcom určitého ochorenia, ale mobilizujú imunitný systém, aby organizmus dokázal s ochorením bojovať čo najlepšie sám. Wobenzym teraz dostanete v praktickom 300tbl. balení, ktoré sa ľahko zmestí do akejkoľvek lekárničky, kabelky, či vrecka. Vďaka tomu ho budete môcť mať kedykoľvek a kdekoľvek pri sebe. Viac na www.wobenzym.sk.

SÚŤAŽNÁ OTÁZKA:

Kedy je najlepšie užívať liek WOBENZYM? 

traja z vás získajú knihu Stavebné kamene života. 

Správne odpovede posielajte do pondelka 4. mája do 10:00 na e-mailovú adresu:  office@starproduction.sk

Mená výhercov:

Mária Senajová, Košice

Alexander Jánoška, Naháč

Zuzana Jasná, Zvolen

- - Inzercia - -