Dnes je piatok, 01.júl 2022, meniny má: Diana
Čas čítania
1 minute
Zatiaľ prečítané

Ktorá časť ženského tela je pre mužov najpríťažlivejšia?

apríl 26, 2020 - 10:00
Iný muž, iný vkus a samozrejme iné časti tela, ktoré ho na žene upútajú ako prvé. Vo všeobecnosti však možno pánov tvorstva rozdeliť do troch kategórií.
Foto: 

Možno tušíte, že v nasledujúcich riadkoch bude reč o dámskych nohách, prsiach a pozadí. Viete, čo ich na daných partiách vzrušuje najviac? Povieme vám to.

Prsia

Na úvod jedna zaujímavosť. Podľa rozsiahlych prieskumov sa mužom najviac páčia prsia žien v reprodukčnom období, čiže medzi šestnástym a dvadsiatym piatym rokom života. Z početných sexuálnych prieskumov vyplynulo, že mužom imponujú prsia všetkých veľkostí a tvarov, no najviac ich vzrušuje pekný výstrih a ryha medzi prsníkmi. Treba povedať, že to si my ženy dobre uvedomujeme. :-) Veď jedným z našich najväčších „ťahov“ pri flirtovaní je, keď sa pri komunikácii s mužom, ktorý sa nám páči, nakloníme dopredu a ruky tisneme k telu, vďaka čomu stlačíme prsia k sebe. Tým vznikne práve tá sexi ryha.

Ženské pozadie

Jedna vec je takmer istá. Chlapov očaria hlavne okrúhle zadky, ktoré tvarom pripomínajú  broskyne. Má to logické vysvetlenie. Aj v ríši zvierat je väčšie a vypuknuté pozadie znakom pripravenosti na párenie. Uvedomili ste si niekedy, že iba muži a ženy sú pri intímnostiach k sebe obrátení tvárou v tvár? V ríši zvierat pristupuje samec k samici zozadu, a práve v tom tkvie tajomstvo večnej príťažlivosti ženského pozadia pre chlapov.

Prezradíme vám jednu pikošku. Zvádzať mužov svojím pozadím dokonale ovládala herečka Marilyn Monroe. Tá si na ľavej topánke skrátila opätok o dva centimetre, aby pri chôdzi zvýraznila ladné krútenie bokmi.

Nohy

Dievčatám sa nohy výrazne predlžujú v období puberty. Väčšina mužov preferuje pevné a tvarované nohy pred chudučkými nožičkami pripomínajúcimi špáradlá. Vyšportované, atletické nohy majú taktiež mužských fanúšikov, avšak kulturistické nohy, ktoré sú na nerozoznanie od mužských, ich zaručene odradia.  Páni zbožňujú na ženách opätky, o tom niet pochýb. Ženské nohy, predĺžené vysokými opätkami, podčiarkujú erotické vyžarovanie dám. Vedeli ste, že sandále s remienkami na ihličkovom podpätku sú najžiadanejším artiklom na erotickom trhu?

- - Inzercia - -