Dnes je sobota, 27.november 2021, meniny má: Milan
Čas čítania
menej ako
1 minúta
Zatiaľ prečítané

Somat Gold získal certifikát kvality TÜV

apríl 22, 2020 - 10:00
Obľúbená značka tabliet do umývačky riadu Somat Gold získala najvyššie hodnotenie od nemeckého testovacieho inštitútu TÜV. Ide o ocenenie nemeckých spotrebiteľov, ktorí hodnotili produkty na základe vlastnej skúsenosti a spokojnosti s ich používaním.
Foto: 

Podmienkou bolo, aby produkt otestovalo minimálne 100 zákazníkov, ktorí ho využívali doma počas stanoveného času. V hodnotení sa zohľadňovalo niekoľko aspektov: celková spokojnosť s používaním produktu, celková spokojnosť s čistiacim výkonom a celková spokojnosť s ochranou a leskom riadu.

Tablety na automatické umývanie riadu Somat Gold prinášajú do domácnosti viac komfortu, ešte lepší čistiaci výkon a bonusom je prémiový vzhľad. Účinná receptúra v sebe ukrýva technológiu hĺbkového čistenia, ktorá si hravo poradí s pripáleninami a účinne odstráni aj zaschnuté škrobové škvrny. Somat Gold je účinný proti škvrnám od čaju aj kávy a  perfektné výsledky umývania sú viditeľné už pri 40°C. Okrem funkcie soli a leštidla, chráni sklo pred koróziou a má funkciu rýchleho schnutia.

- - Inzercia - -