Dnes je pondelok, 04.júl 2022, meniny má: Prokop
Čas čítania
2 minutes
Zatiaľ prečítané

Zlaďte sa s vaším svetom. Ukážeme vám, ako!

február 05, 2020 - 14:00
Značka švédskej prírodnej kozmetiky Oriflame nezamestnáva vyše 120 vedcov iba preto, aby skúmali rastlinné kmeňové bunky a ich vlastnosti. Špičkoví odborníci vo svojich segmentoch sa zaujímajú aj o vyvíjanie nových technológií, ktoré sa stávajú príjemnými bonusmi používania kvalitnej kozmetiky.
Foto: 

Značka švédskej prírodnej kozmetiky Oriflame nezamestnáva vyše 120 vedcov iba preto, aby skúmali rastlinné kmeňové bunky a ich vlastnosti. Špičkoví odborníci vo svojich segmentoch sa zaujímajú aj o vyvíjanie nových technológií, ktoré sa stávajú príjemnými bonusmi používania kvalitnej kozmetiky.

Technológia Skin Response a technológia Oil Control

Absolútnym highlightom medzi novinkami je Prispôsobivý krycí krém The ONE Everlasting Sync. Ide o inteligentný krycí krém, ktorý sa vďaka technológii Skin Response neustále prispôsobuje prostrediu okolo vás. Ak je vzduch suchý, udrží vo vašej pokožke vlhosť, ak je vzduch vlhký, tak ju zmatní. V prípade teplého vzduchu poteší aj technológia Oil Control, ktorá vstrebáva nadmernú mastnotu a pot a vytvára dlhotrvajúci polomatný vzhľad. Nový inteligentný krycí krém The ONE prináša doposiaľ najširšiu škýlu odtieňov. Až 15 odtieňov pristane teplým, studeným aj neutrálnym tónom pleti. Je odolný proti poteniu, vyblednutiu farby, otláčaniu sa, proti vode a proti vlhkosti.

Dokonalú aplikáciu zaručí nový Aplikátor krycieho krému 2 v 1, ktorý pozostáva z dvoch častí. Silikónová je určená na šetrné nanášanie krycieho krému a jemná špongia na jeho rozotretie.

Prispôsobivý krycí krém The ONE Everlasting Sync, 30 ml, 12,90 eur.

Aplikátor krycieho krému 2 v 1, 3,49 eur.

Prírodný kanolový olej a vitamín E

Oriflame je jednou z tých značiek, ktoré vo svete nastoľujú trend Scandi Beauty. Jednou zo základných charakteristík tohto trendu je využívanie bohatstva prírody a jej vlastností vo svoj prospech, avšak za súčasnej lásky a ochrany prírody a zjednodušenia starostlivosti o pleť. Svedčí o tom aj nový rad Essentials s kanolovým olejom, ingrediencie ktorého sú získavané zodpovedným spôsobom, pochádzajú od dôveryhodných dodávateľov a sú podrobené preverovacím procesom.

Rad obsahuje 5 produktov dennej starostlivosti o pleť - pleťový a telový krém, balzam na pery, pleťovú masku, čistiaci pleťový gél a pleťový krém. Všetky ponúkajú až trojakú starostlivosť v jednom - zvlhčujú, vyživujú a ochraňujú pokožku, najmä vďaka kvalitnému zloženiu.

Prírodný kanolový olej obsahuje množstvo mastných kyselín, fytosterolov a vitamín E, ktoré vyživujú, zjemňujú, zvláčňujú a obnovujú jej vitálnu vlhkosť. Bez obsahu GMO.

Vitamín E bojuje proti voľným radikálom a v pleti uzamyká vlhkosť, chráni ju, hydratuje, vypĺňa a vyhladzuje.

Pleťový a telový krém s kanolovým olejom Essentials, 150 ml, 7,90 eur.

Balzam na pery s kanolovým olejom Essentials, 4,5 g, 4,50 eur.

Pleťová maska s kanolovým olejom Essentials 10 ml, 1,50 eur.

Čistiaci pleťový gél s kanolovým olejom Essentials, 150 ml, 4,90 eur.

Pleťový krém s kanolovým olejom Essetials, 75 ml, 5,50 eur.

Túžite už po jari? Privolajte si ju!

Hoci vonku ešte nie, vo svojej kúpeľni už jar mať môžete. Nový rad Bright Petals od Oriflame vám prináša vôňu jarnej kytice, ktorá pohladí vašu dušu. Kombinácia osviežujúceho melóna a jablka, aromatických jazmínových lupienkov a elegantného pižma vás osvieži vo všetkých troch produktoch radu - mydle, sprchovacom kréme a kréme na ruky. Mydlo je určené na kažodenné použitie, navyše poteší rozkošným tvarom kvetu. Sprchovací krém neobsahuje mydlo, má vyvážené pH a krém na ruky má bohaté hydratačné vlastnosti.

Mydlo Bright Petals, 75 g, 2,50 eur.

Sprchovací krém Bright Petals, 250 ml, 4,50 eur.

Krém na ruky Bright Petals, 75 ml, 4,50 eur.

- - Inzercia - -