Dnes je štvrtok, 11.august 2022, meniny má: Zuzana
Čas čítania
1 minute
Zatiaľ prečítané

Kúzelná dvojka pre dokonalú pleť

december 21, 2019 - 14:00
Túžite po líčení, ktoré vydrží celý deň? Tajomstvo dokonalého make-upu tkvie nielen v produkte samotnom, ale aj v príprave na jeho aplikáciu. S kúzelnou dvojkou od Dermacol máte zaručené oboje.
Foto: 

Trvácnosť líčenia výrazne predĺži báza pod make-up, často označovaná aj ako „primer“. Jej úlohou je zjednotiť a vyhladiť povrch pleti, aby s ňou make-up krásne splynul. Aktívna podkladová báza WHITE MAGIC obsahuje extrakt z rastliny plamatky zelenej a ďalšie aktívne látky, ktoré viditeľne redukujú vrásky a súčasne predchádzajú vzniku ďalších. Optický efekt vyhladenia sa dostaví už 5 minút po aplikácii a pripomína účinok podobný aplikácii botulotoxínu. Praktické balenie v tube s pumpičkou umožňuje jednoduchú a hygienickú aplikáciu.

​Aktívna podkladová báza White Magic, Dermacol – 11,49 eur/ 30 ml

Skúsení vizážisti vedia, že „long-lasting“ efekt nespočíva v hrúbke vrstvy make-upu, ktorú nanesiete, ale v jeho zložení. Vysoko krycí a vodoodolný  make-up LONGWEAR COVER patrí do najnovšej generácie dlhotrvácnych fluidných make-upov Dermacol. Neobsahuje žiadnu vodu, vďaka čomu na pleti dlhšie vydrží (až 35% z testovaných potvrdilo, že make-up vydržal na pleti aj po 24 hodinách). Je vododolný, dotykuodolný a krásne kryje aj pri použití malého množstva. Obsahuje vitamín E a rozptýlené drobučké čiastočky jojobového vosku, ktoré sa pri kontakte s pokožkou rozohrejú a vytvoria na nej ochrannú vrstvu a hodvábne hladký finiš. Ideálne funguje v kombinácii s podkladovou bázou White Magic.

Bez parabénov, konzervačných látok, parfumácie a minerálnych olejov.​

Hypoalergénny, s SPF 15​

Dlhotrvácny krycí make-up Longwear Cover, Dermacol – 14,90 eur/ 30 ml (4 odtiene)

Ďalšie informácie nájdete na:
https://www.dermacol.sk/
https://www.facebook.com/dermacol.cz.sk
http://blog.dermacol.cz/

- - Inzercia - -