Dnes je pondelok, 04.júl 2022, meniny má: Prokop
Čas čítania
1 minute
Zatiaľ prečítané

Zamerané na mužské slabosti. Týmto tromfom ho vždy dostanete!

október 05, 2018 - 12:40
Kým v začiatkoch vzťahu si väčšina z nás líha k partnerovi v saténovej nočnej košieľke, po niekoľkých mesiacoch ju zvyknú nahradiť vyťahané tričká. Sexi spodnú bielizeň pritom neradno podceňovať.
Foto: 
Pixabay.com

Väčšina chlapov chápe, že po vyčerpávajúcom kolobehu každodenných aktivít nemôžeme vždy vyzerať ako zo škatuľky. Avšak, nášmu upravenú vzhľadu sa potešia za každých okolností. Stačí si prečítať zopár internetových diskusií. Vysmiata tvár, optimizmus sršiaci z očí, rozpustené vlasy a nekončiace sexuálne nadšenie dokážu našich miláčikov vyviesť z rovnováhy.

V jednoduchosti tkvie krása

Nuž, (ne)obyčajnou spodnou bielizňou. Široká ponuka druhov, farieb, materiálov s prehľadom uspokojí aj toho najväčšieho labužníka. Muži sa zhodujú, že dráživá bielizeň znásobuje erotické vyžarovanie ženy. Hoci sme všetky iné, existujú isté typy bielizní, ktoré na nás muži zbožňujú. Vrchol rebríčka patrí korzetom, samodržiacim pančuškám, košieľkam a erotickým kostýmom. 

Samodržiace pančušky

Dnes už dostať lesklé, prirodzene vyzerajúce pančušky, ktoré nohy opticky zoštíhlia a dodajú im lákavý vzhľad. Doslova hriešnou kombináciou je ich pripnutie ku korzetu.

Kostýmy

Medzi najobľúbenejšie sexuálne hrátky patrí stvárňovanie rôznych „hereckých“ úloh partnermi. Na tento účel sú erotické prevleky ako stvorené. Pestrý sexuálny život nie je predsa samozrejmosťou a treba na ňom ustavične pracovať.

Korzety

Korzet má za sebou bohatú minulosť. Medzi najpredávanejšie kúsky patria čierne a červené korzety. No i snehovo-biela farba dokáže ulahodiť mužskému oku. Pokiaľ patríte medzi odvážnejšie povahy, siahnite po koženom variante. Uvidíte, že výsledok bude stáť za to.

- - Inzercia - -