Dnes je pondelok, 04.júl 2022, meniny má: Prokop
Čas čítania
5 minutes
Zatiaľ prečítané

Erotická poviedka: Nezabudnuteľné stretnutie

september 20, 2018 - 16:38
V ten večer som chcela utiecť pred všednými povinnosťami. Pred prácou, pred deťmi, pred platením účtov a aj bežným prepínaním telky každý večer. Presvedčila som samú seba, že nastal čas, vyvetrať si hlavu.
Foto: 
Shutterstock

Z práce som odišla o niečo skôr, aby som stihla odviezť dcéru k môjmu otcovi. Doma som si dala dlhý horúci kúpeľ a nalakovala som si nechty na červeno. Vytiahla som zo skrine tú najsexi spodnú bielizeň s podväzkami. Na tele mi schlo telové mlieko a sladký parfum. Poslednou vrstvou boli obtiahnuté čierne minišaty, avšak bez výstrihu, upnuté až ku krku a s dlhým rukávom. Samozrejme som si obula vysoké lodičky. V zrkadle som si po dlhej dobe pripadala naozaj sexy a sebavedomo. Naproti mojim jemným črtám a blond vlasom bol červený rúž niečo, čo pútalo pozornosť.

Ani neviem kam som mala namierené. Chvíľu som len blúdila uličkami mesta a stretávala skupinky zväčša mladých ľudí. Spomenula som si na časy, keď som tiež chodievala „žiť“ do mesta. Blázniť sa, tancovať a spievať v karaoke bare. A teraz, mám po tridsiatke a som rozvedená s malou dcérou.
Už som bola rozhodnutá, že tento nápad bol poriadna hlúposť, keď som zbadala malý podnik na rohu dvoch ulíc. Bol pomerne malý, útulný, vládlo tam tlmené svetlo a hrala nadčasová hudba. Nič divoké.
Sadla som si k baru a objednala si gin-tonic. Premýšľala som o tom aký život vlastne vediem. Bol to taký večer osamelej ženy,  ktorá chcela aspoň na chvíľu odložiť stereotypný život bokom a zažiť niečo nové.

Asi tak o polhodinu si obďaleč sadol muž. Zacítila som vôňu aviváže a elegantnej mužskej vône. Nie príliš ostrej a korenistej, ale príjemnej. Mal výrazné črty. A síce mal mierne zjazvenú tvár, no napriek tomu bol veľmi pekný. Na tvári mal jemné strnisko a vlasy upravené gélom, tak nejako dohora. Tlmené svetlo mu svietilo do tváre a ja som si všimla, že mal slabomodré oči. Mračil sa, akoby mal starosti.
Objednal si. Vyzeral, že tiež len tak tápe sám v sebe. Na pár sekúnd sme o seba zavadili pohľadom. Mala som pocit, že sa ma pokúša očami vyzliecť.
„Dobrý večer,“ prehovoril mužným hlasom.
„Dobrý večer,“ odpovedala som.
„Prečo tu sedíte sama? prečo nie ste s kamarátkami alebo s priateľom?.“
Pozrela som naňho so zdvihnutým obočím. Pochopil, že to vyznelo ako lacná baliaca hláška.

„Nie, tak som to nemyslel. Mal som ťažký deň a rád by som sa len porozprával s niekým nezaujatým.
„Asi to padne dobre aj mne,“ pomyslela som si a odpovedala som mu kývnutím hlavy.

Od prvej chvíle bol rozhovor nečakane uvoľnený. Preberali sme všedné veci, no on ich vedel podať nevšedným spôsobom. Vyžaroval z neho pokoj. Čas mi s ním plynul veľmi rýchlo. Mali sme v sebe už pár pohárikov, keď sa pred nami objavil účet a naraz sme sa poň načiahli. Preskočila medzi nami iskra. A to doslova. Spojila nás statická elektrika. Zasmiali sme sa a zhodnotili, že je najvyšší čas odísť domov. Bola asi jedna hodina a vonku veľmi zima a sychravo. Zavolal mi taxík.
„Ďakujem za pekný večer Oliver.“
Odpovede sa mi nedostalo, pretože ma schytil okolo pása a pritlačil sa mi na ústa. Netvrdím, že to bolo správne, ale nechcela som sa brániť.
„Musím ťa mať,“ šepkal pomedzi mnou opätované bozky.
Nasadli sme spolu do taxíka, a viezli sa do hotela, v ktorom bol ubytovaný.
Už vo výťahu ma pritláčal o stenu a jemne okusoval môj krk, pričom mi rukou hladil pod šatami okraj kde mi končili podväzky. Tak veľmi som to chcela. Túžila som, aby sa ma niekto dotýkal, hladil ma a láskal. V izbe ma pomaly vyzliekal. Postavil si ma pred zrkadlo v spodnom prádle a v lodičkách.
„Si neskutočne sexy,“ zasyčal potichu cez zuby.
Bolo mi jasné, že to nie je typ na jemné milovanie, no o to viac som bola vzrušená tým, čo príde. Vyzliekol si bundu aj tričko. Stál predo mnou v rozopnutých džínsoch. Mal široké mužské svalnaté ramená , vypnutý hrudník a jemne vypracované brucho.
„Prehni sa,“ prikázal mi.
 Poslúchla som, chytila sa okraja postele a čakala. Kľakol si a rukami mi prešiel od členkov až k zadku. Vstal. Potom po chrbte, ku krku ktorý mi jemne zovrel jednou rukou. Druhou mi prechádzal po pozadí a zľahka v rozkroku. Bola som poriadne vzrušená. Dráždil ma cez nohavičky.
Zrazu ma otočil, posadil, zdvihol mi bradu a pozeral na mňa. Neusmieval sa. Priznám sa, mala som trochu strach, ale aj ten ma vzrušoval. Stiahol si dole rozopnuté nohavice aj s boxerkami a pohladil ma po tvári. Vedela som, čo chce. Pevne som ho uchopila a najprv len dýchala na jeho mužstvo, len jemne končekmi pier som sa ho dotýkala.
„Vychutnaj si ho,“... znelo z jeho úst.
Vložila som si ho do úst, čo najhlbšie a prisala sa. Sala ho pri každom ťahu.
 Celý ten čas ma mal pod kontrolou, držal ma za vlasy.
„Bože, už to nevydržím.“ Vrhol  sa na mňa a rukami mi bezcieľne brázdil po tele.
Bozkával ma. Strhol zo mňa aj tých málo kusov oblečenia. Rukou skontroloval či som dostatočne vzrušená. Niet pochýb. Vložil ho do mňa a naplnil ma. Celým telom mi prebehol hrejivý pocit. Bozkávajúc ma, vo mne pomaly jazdil.
„Rýchlejšie prosím.“
Vyhovel mi, pridal a potom zase spomalil. Pozrel mi do očí a šepol :„Chcem ťa odzadu.“
Neváhala som a dala sa na štyri.
 Špičkou prirodzenia mi po nej prechádzal, dráždil ma a vnikal. Jednou rukou mi opäť schytil vlasy a poriadne zatiahol. Druhú som o chvíľu pocítila na svojom pozadí. Začal mi prstom dráždiť aj zadok. Spočiatku som protestovala, ale potom to začalo byť príjemné.
„Dráždi si klitoris!“ rozkázal rázne ale jemne.
Ani mi nenapadlo nepočúvnuť. Bolo to úžasné. Bola som plná a bolo to tak príjemné, že mi z očí tiekli slzy. Chcela som, aby táto chvíľa trvala večne, ale dráždivý a príjemný slastný pocit sa stále znásoboval. Každým prirazením som bola bližšie k vrcholu. Vzdychala som, kňučala a kričala.  A zrazu to prišlo. Pred očami sa mi zatmelo, dych sa mi zastavil a ja som nevnímala nič. Nič len pocit absolútnej spokojnosti. Cítil to, a ja som cítila na sebe jeho úsmev.  Ale neprestal. Divoko prirážal stále silnejšie. V tej pravej chvíli ho vytiahol a a prikázal mi, aby som sa otočila.
 „Otvor ústa.“
Opäť mi ho vložil do úst. No tento krát aj so spŕškou tekutého šťastia. Prehltla som a pozrela naňho pohľadom malého šteňaťa.
„Myslím, že sme ešte neskončili...“ povedal a zvodne sa usmial.
Vytrieštila som oči, nechápala som. Začal mi bozkávať členky, pokračoval na lýtka a masíroval mi ich. Neprehliadol ani jamky za kolenami. Robil to veľmi pomaly, no o to dôkladnejšie. Opäť som začala pociťovať jemné šteklenie tam dole. Dostal sa až po vnútorné stehná a potom... Zobral si ma. Hlavu mi ponoril do lona a jazykom mi po nej prešiel niekoľko krát. Hral sa so mnou. Vnikol do mňa dvomi prstami a zatlačil na tom správnom mieste. Neprestajne ma dráždil a ja som dosahovala ďalšie vrcholy jeden za druhým.
 Po vášnivom sexe si ma pritúlil k sebe a hladil ma. Končekmi prstov mi láskal rameno až pokým som nezaspala....

Na tento večer nezabudnem. Nikdy som si nemyslela, že takýto erotický zážitok sa môže niekomu naozaj stať. Myslela som, že takéto stretnutia sú len výplodom scenáristov, až pokým som to nezažila na vlastnej koži.
 Najmä matke a žene po tridsiatke. S Oliverom som sa už nikdy nevidela, no tou vášnivou nocou mi pripomenul, že som ešte pomerne mladá a že človek nikdy nevie, čo život prinesie.

Autor poviedky: M.B.

- - Inzercia - -