Dnes je nedeľa, 29.máj 2022, meniny má: Vilma
Čas čítania
menej ako
1 minúta
Zatiaľ prečítané

Victoria Beckham sa dočkala obrovskej pocty: Prevzala si Rad britského impéria

apríl 20, 2017 - 10:33
Uznávaná módna návrhárka sa dočkala obrovskej pocty od kráľovskej rodiny. Victoria Beckham si prevzala Rad britského impéria v hodnosti dôstojník (OBE).
Foto: 
AP Photo/Joel Ryan

Rodáčke z Harlow vyznamenanie odovzdal britský princ William. Bývalá členka skupiny Spice Girls dostala spomínaný titul za prínos módnemu priemyslu. 

Prečítajte si tiež: Bývalá "Spajska" Victoria Beckham o Davidovi: Žiadna kríza medzi nami nebola...

victoriabeckham.jpg

Foto: 
Instagram/Victoria Beckham

Poďakovala manželovi a rodine

Na slávnostnom udeľovaní ju sprevádzal manžel, bývalý futbalista David Beckham, ktorý získal rovnaké vyznamenanie v roku 2003, a jej rodičia. "To že som dnes bola v Buckinghamskom paláci, bolo pre mňa absolútnym potešením. Som pyšná na to, že som Britka. Som poctená, že som dostala OBE od vojvodu z Cambridge. Ak snívate vo veľkom a tvrdo pracujete, môžete dosiahnuť veľké veci. Som šťastná, že sa o túto špeciálnu príležitosť môžem podeliť s mojimi rodičmi a manželom, bez ich lásky a podpory by nič z tohto nebolo možné," vyjadrila sa o titule Beckham. 

victoriabeckham1.jpg

Foto: 
Instagram/Victoria Beckham

Počas dnešného ceremoniálu princ William vyznamenal aj atlétku Jessicu Ennis-Hill a herca Marka Rylancea. Tridsaťjedenročná športovkyňa dostala titul rytierka-komandérka (DBE), o 26 rokov starší držiteľ Oscara si zase prevzal rytiersky titul. 

ZDROJ:SITA

- - Inzercia - -