Dnes je sobota, 25.jún 2022, meniny má: Olívia, Tadeáš
Čas čítania
1 minute
Zatiaľ prečítané

Bývalá "Spajska" Victoria Beckham o Davidovi: Žiadna kríza medzi nami nebola...

apríl 09, 2017 - 09:59
Módna návrhárka, modelka a speváčka Victoria Beckham v najnovšom interview pre magazín ELLE prezradila detaily z jej súkromného života. Vyjadrila sa i k manželskej kríze, ktorú spomínali viaceré média.
Foto: 

Victoria Beckham hovorila i tom, že už viac nie je hanblivka."Byť v Spice Girls bolo skvelé, hoci som nikdy nebola najlepšia speváčka alebo tanečnica. Počas pôsobenia som sa ale naučila v skupine veľa vecí, napríklad o osvetlení či kostýmoch. Milujem módu, a je to vec, ktorá ma úprimne zaujíma. Keď sa pozriem na moje minulé ja, spôsob, akým som sa obliekala a správala, bol pravdepodobne znakom mojej neistoty. Teraz sa však cítim sebavedomejšie a nebojím sa starnutia," povedala 42-ročná rodáčka z Harlowu v Essexe. 

Prečítajte si tiež: Kráča v maminých šľapajách: Pozrite sa na krásnu dcéru Cindy Crawford!

David je skvelý muž! 

Okrem práce sa Beckham vyjadrila aj na tému podpory zo strany manžela a zodpovednosti o deti. "David je skvelý. Počas týždňa módy, zatiaľ čo pracujem, deti budú s ním v New Yorku a už naplánoval výlety do múzeí. V sobotu večer ich vezme na večeru, je výborný v týchto veciach, rovnako ako som ja. Je to spôsob, ako podporiť partnera vo vzťahu. Poviete mu, 'Vieš čo? Ja to zvládnem'. David a ja sa navzájom rešpektujeme, sme zaneprázdnení, ale vieme si nájsť čas na to, aby sme sa porozprávali," dodala.

Raketová kariéra

Victoria Beckham sa preslávila vďaka spomínanej dievčenskej skupine Spice Girls, s ktorou vydala albumy Spice (1996), Spiceworld (1997) či Forever (2000). V roku 2001 uviedla na trh zatiaľ jediný sólový eponymný album, ktorý sa dostal v UK Charte na 10. miesto. Je tiež autorkou dvoch kníh.

ZDROJ: SITA, foto: Instagram/Victoria Beckham

- - Inzercia - -