Dnes je pondelok, 04.júl 2022, meniny má: Prokop
Čas čítania
menej ako
1 minúta
Zatiaľ prečítané

SLEDUJTE ONLINE: Spomienkový večer k 70. výročiu založenia DNS

marec 14, 2017 - 10:38
Jedinečný program plný divadelných hviezd! Sledujte priamy prenos zo Spomienkového večera k 70. výročiu založenia Divadla Nová scéna u nás na webe.
Foto: 

Program nadväzuje na sériu podujatí, ktorými si Nová scéna pripomína 70-te výročie svojho vzniku. Približuje okolnosti, za akých divadlo vzniklo, rozpráva o ľuďoch, ktorí stáli pri jeho zrode i na jeho čele prvé dve desaťročia a ktorí v tom čase formovali jeho tvár. Pripomenieme si mnohé veľké umelecké osobnosti, ktoré v počiatkoch Novej scény účinkovali na jeho javisku.

Cez spomienky pamätníkov či ich potomkov si sprítomníme dramatické udalosti, ktorými divadlo prechádzalo v počiatkoch svojej existencie i mnohé „pikošky" z jeho zákulisia. Zložíme hold zlatej ére šesťdesiatych rokov, v ktorej vedľa seba existovala činohra spolu s operetou a muzikálom, stretneme sa s ľuďmi, ktorí toto veľké obdobie zažili na vlastnej koži. To všetko spolu so známymi operetnými a muzikálovými melódiami v interpretácii súčasných i bývalých členov Divadla Nová scéna.

Účinkujú :

Martin Kákoš
Ján Mistrík
Eva Landlová
Karol Čálik
Mária Schweighoferová
Kamil Peteraj
Dárius Koči
Róbert Halák
Miroslava Partlová
Ľubomír Dolný

- - Inzercia - -