Dnes je pondelok, 04.júl 2022, meniny má: Prokop
Čas čítania
menej ako
1 minúta
Zatiaľ prečítané

Motocykel a Boat Show 2017: Výnimočná krása na dvoch kolesách

marec 10, 2017 - 10:13
Výnimočná prehliadka motoriek a lodí a k tomu skvelý sprievodný program plný adrenalínových jázd a zábavy. Medzinárodné výstavy Motocykel a Boat Show prinášajú do hlavného mesta skvelú show, ktorá nenechá chladným ani jedného milovníka silných strojov. Nenechajte si ju ujsť!
Foto: 
SITA

Silná zostava! Na výstave motoriek sa môžete tešiť na nablýskané kúsky, skvelé novinky a doplnky týchto značiek: ACCESS, APRILIA, BETA, BMW, BOMBARDIER, CAN AM, C2I, CFMOTO, DERBI, DUCATI, GAS GAS, GILERA, HARLEY DAVIDSON, HONDA, HUSQVARNA, INDIAN, JAWA, KAWASAKI, KTM,  LINHAI, MOTO GUZZI, MV AGUSTA, PIAGGIO, SYM, SUZUKI, TGB, TRIUMPH, URAL, VESPA, VICTORY.

AUTOGRAMIÁDY A JAZDY

Ukážky jázd popredných slovenských mototrialistov, zaujímavé besedy a autogramiády motocyklových reprezentantov z rally Dakar, testovanie skútrov značky HONDA  a počas víkendu Junior moto akadémia – sprievodný program výstavy Motocykel je nabitý množstvom fantastických akcií.

Novinou je Slovenská národná tetovacia výstava - pod jednou strechou sa na niekoľko dní zídu slovenské tatérske špičky a vy sa môžete  zapojiť do súťaže o najlepšie tetovanie.

BOAT SHOW

Máte radi vodné športy? V tom prípade by ste nemali chýbať na súbežnej výstave BOAT SHOW, ktorá bude exkluzívnou prehliadkou  lodí, plachetníc, jácht, vodných skútrov a príslušenstva. 

- - Inzercia - -