Dnes je utorok, 17.máj 2022, meniny má: Gizela
Čas čítania
menej ako
1 minúta
Zatiaľ prečítané

Sexi modelka získala lukratívny flek: Vďaka čomu si prilepší?

február 16, 2017 - 14:41
Premium Fashion Brands, jeden z najväčších reťazcov s dostupnou luxusnou módou v Českej republike a na Slovensku, zastupuje od začiatku februára Soňa Skoncová na pozícii Country Manažérky pre slovenský trh.
Foto: 

Naša známa Slovenka a vicemiss z roku 2009 Soňa Skoncová bude mať na starosti marketing a business development skupiny Premium Fashion Brands (PFB) a jej značiek na slovenskom trhu. Zároveň bude zastrešovať event management, media relations, komunikáciu v online prostredí prostredníctvom sociálnych sietí PFB, spoluprácu s ambasádormi značky a podporu e-commerce. Na Slovensku aj v Českej republike bude reprezentovať značky ako Hugo Boss, Geox, Armani Jeans, Trussardi Jeans alebo multibrand s luxusnou obuvou a doplnkami Beltissimo, patriace do portfólia PFB.

sona_skoncova_1.jpg

Foto: 
Premium Fashion Brands

„Nesmierne si vážim ponuku, ktorú som prijala s rešpektom a veľkým nadšením. Verím, že moje dlhoročné skúsenosti v oblasti módy, médií a sociálnych sietí budú pre spoločnosť Premium Fashion Brands očakávaným prínosom. Teším sa, že budem súčasťou tohto dynamického tímu ľudí,“ hovorí Skoncová.

Ako moderátorka a tvár bude však i naďalej pôsobiť v relácii Topstar, ktorú vysiela televízia JOJ. Rovnako sa bude venovať aj svojim aktivitám v modelingu, v ktorom sa pohybuje už od svojich 15 rokov, a tiež svojmu úspešnému projektu I love Kuku.

- - Inzercia - -