Dnes je streda, 26.január 2022, meniny má: Tamara
Čas čítania
1 minute
Zatiaľ prečítané

Na plátna kín prichádza svieža komédia Všetko alebo nič

január 11, 2017 - 11:40
Slovenské kiná budú od štvrtka premietať česko-slovenskú romantickú komédiu Všetko alebo nič podľa rovnomenného bestselleru od spisovateľky Evy Urbaníkovej.
Foto: 

Snímka rozpovie príbeh rozvedenej matky Lindy, ktorá trávi väčšinu času s najlepšou priateľkou Vandou, s ktorou spoločne vlastnia kníhkupectvo. V obchode s nimi pracuje aj gej Edo, blízky kamarát oboch dievčat, ktorý rovnako ako hlavné hrdinky túži po neskonalej láske na veky vekov. Nik z ústrednej trojice to však nemá vo vzťahoch s mužmi jednoduché.

sicke.jpg

Foto: 
vsetko alebo nic

Linda je samostatná mladá žena, ktorá má zodpovednosť predovšetkým za svoju malú dcéru, Vanda síce zatiaľ dieťa nemá a je taká krásna, že mužov priťahuje ako magnet, no jej živelnosti žiadny muž nestačí a Edo je zas príliš plachý, citlivý a introvertný, takže si partnera hľadá odjakživa veľmi ťažko. Každému z nich však do života niekto vstúpi. Linde zamotá hlavu charizmatický developer Jakub, ktorý do jej dní vnesie plno vášne a krásne znejúcich prísľubov, Vanda si začne s bývalým profesorom z vysokej školy Aladárom a Edo sa v kníhkupectve zoznámi so svojským Leom.

vsetko-alebo-nic.png

Foto: 
vsetko alebo nic

Dynamický príbeh, popretkávaný sarkazmom, humorom, hnevom, beznádejou, vášňou, smiechom, slzami, mužským egom a ženským sebavedomím však skončí napokon celkom inak, ako by diváci čakali. 

vsetko-alebo-nic1.jpg

Foto: 
vsetko alebo nic

V hlavnej úlohe sa v snímke režisérky Marty Ferencovej objaví Táňa Pauhofová. Jej kamarátku Vandu stvárnila Klára Issová a do úlohy Eda obsadili spolu s Urbaníkovou Lukáša Kostelného. Jeho partnera Lea si zahral Petr Vaněk. Okrem nich sa v komédii objavia aj traja poľskí herci - Michal Zebrowski, Pawel Deląg a v menšej úlohe Bronislaw Wroclawski. Hereckú zostavu dopĺňajú Zuzana Kronerová, Luděk Sobota, Ondřej Sokol, Petra Hřebíčková a ďalší. 

VŠETKO ALEBO NIČ - V kinách od 12.1.2017 - trailer 15+

Autor: 
Youtube

- - Inzercia - -