Dnes je utorok, 28.jún 2022, meniny má: Beáta
Čas čítania
1 minute
Zatiaľ prečítané

Hviezdy v maskách: Beyonce ako Barbie, svetovú topmodelku by ste nikdy nespoznali...

november 01, 2016 - 08:00
Sviatok všetkých svätých sa oslavoval vo veľkom štýle. Niektoré známe osobnosti by ste v ich maskách nikdy nespoznali. Uhádnete kto je kto?
Foto: 

Beyonce a Jay Z

Títo dvaja, ako keby vypadli z výkladu z hračkami. Speváčka Beyonce a jej manžel raper Jay Z sa prezliekli za Barbie a Kena a musíme uznať, že im to naozaj náramne pristane.

beyonce.png

Foto: 

Justin Timberlake a Jessica Biel

Jeden z najsympatickejších párov Hollywoodu sa prezliekol za rozprávkové príšery. Konkrétne spevák Justin Timberlake a jeho žena Jessica Biel so svojou ratolesťou, takto chodili po svete a zberali sladkosti. No uznajte, kto by im nedal aspoň jeden cukrík?

jusin_jess.png

Foto: 

Gisele Bündchen

Svetová topmodelka by pre svojho syna spravila všetko na svete. Keď chcel byť napríklad na Halloweena Supermário, tak sa aj stalo. Z krásnej Gisele sa raozom stal fúzatý ujo. V tejto maske by ju spoznal len málokto

gisele.png

Foto: 

Kourtney Kardashian

Jedna zo známych sestier Kardashianových sa tento krát prezliekla za superhrdinku a seriálovú bojovníčku. Takto určite pomohla vyzbierať viac sladkostí. Pretože vyzerá naozaj nebezpečne.

kourney.png

Foto: 

Leoš Mareš a Monika Koblížková

Aj v Čechách sa tento sviatok oslavuje v maskách. Teda minimálne moderátor Leoš Mareš s jeho priateľkou Monikou. Vybrali si typickú, no predviedli ju tak, len ako oni vedia. Vo veľkom štýle.

leos.png

Foto: 

Taylor Swift

Od speváčky Taylor Swift netreba očakávať žiadne sexi masky. Vždy si zvolí takú, aby prekvapila a pobavila. Tento krát to bola maska Spidermana a oslavovalo sa v kruhu kamarátiek supermodeliek. 

taylor.png

Foto: 

- - Inzercia - -