Dnes je utorok, 17.máj 2022, meniny má: Gizela
Čas čítania
1 minute
Zatiaľ prečítané

Krásne Slovenky na dovolenkách: Takto si užívajú leto Twiinsky, Dara Rolins a ďalšie

august 15, 2016 - 10:57
Drink na pláži, opálené telo a neodolateľný úsmev. Presne takto vyzerali dovolenky v podaní krásnych a úspešných Sloveniek.
Foto: 

Soňa Skoncová

Snové leto strávila charizmatická moderátorka a podnikateľka v obľúbenej dovolenkovej destinácii St.Tropez. Na pláži sa dokonca zoznámila so známym basketbalový hráčom Stephenom Curym. Sonička, závidíme! 

Mária Zelinová

Bronzovú farbu chytala známa modelka na pláži v Turecku. Určite ohúrila nejeden mužský pohľad, koniec koncov, posúďte sami. 

TWiiNS

Dvojičky Veronika a Danielka sú každým rokom krajšie a krajšie. Ani zďaleka by sme im nepovedali, že už oslávili jubileum 30 rokov. Uznajte,  že postavičky majú tip-top! 

Dara Rolins

Speváčka a módna ikona doslova žiari! Počas dovolenkových dní sa venovala najmä svojej rozkošnej dcérke Lole, ktorá oslávila už osem rokov. Krásu zdedila po svojej úspešnej mamičke. 

Lucia Sládečková

Pohľad na vychytenú vizážistku Lucid nám vždy vyčarí úsmev na tvári. Dovolenku v Dubaji stihla absolvovať už na začiatku prázdnin. Podľa jej fotografii na sociálnej sieti kráska zarezávala najmä v práci. 

Jana Mutňanská

Spisovateľka a moderátorka počas leta nezaháľala a pracovala na pokračovaní jej knižnej prvotiny Umenie lásky. Okrem toho si so svojou láskou vychutnala romantické chvíľky na ostrove Santorini.

Veronika Ostrihoňová

Sympatická redaktorka spravodajstva si užívala chvíle voľna v slnečnom Malibu v Kalifornii. Spolu s priateľmi tu dokonca stihla absolvovať rozlúčku so slobodou. Musíme uznať, že budúca pani Cifrová vyzerá naozaj skvele. 

- - Inzercia - -