Dnes je pondelok, 04.júl 2022, meniny má: Prokop
Čas čítania
menej ako
1 minúta
Zatiaľ prečítané

Novinka ŠKODA KODIAQ sa ukáže v cieli Tour de France!

júl 22, 2016 - 12:52
ŠKODA KODIAQ sa intenzívne pripravuje na svoje vystúpenie v poslednej etape cyklistických pretekov okolo Francúzska, vedúcej z Chantilly do Paríža. K cieľovej čiare na bulvári Champs-Elysées povedie pelotón automobil v novom vzhľade. Za volantom bude sedieť bývalý profesionálny cyklista Stephen Roche, pochádzajúci z Írska, víťaz Tour z roku 1987 a ambasádor značky ŠKODA.
Foto: 
ŠKODA AUTO

Donedávna sme mohli nové SUV značky Škoda vidieť v bielo-sivo-čiernej kamufláži, no na poslednú etapu Tour de France novinku "obalia" do kombinácie červenej, sivej a čiernej. Štyria špecialisti za približne 120 hodín spracovali 21 štvorcových metrov fólie, aby nový model opticky priblížili tzv. riaditeľskému automobilu Red Car - automobilu ŠKODA SUPERB v odtieni červená Corrida. Red Car je mobilným dispečingom Tour de France, ktorý využíva riaditeľ Tour Christian Prudhomme.

skoda_kodiaq_3.jpg

Foto: 
ŠKODA AUTO

Tour de France bude ešte pre ŠKODA KODIAQ v znamení kamufláže, bez ochranného polepu ho budeme môcť vidieť až 1. septembra 2016 v Berlíne a o niekoľko týždňov neskôr aj na autosalóne v Paríži. 

skoda_kodiaq_1.jpg

Foto: 
ŠKODA AUTO

- - Inzercia - -