Dnes je pondelok, 04.júl 2022, meniny má: Prokop
Čas čítania
3 minutes
Zatiaľ prečítané

7 vecí ako byť pre muža atraktívnou ženou

júl 19, 2016 - 17:13
Nemáte príliš veľké sebavedomie? Chyba, s ktorou bojuje takmer každá z nás. Chcete byť príťažlivá, ale máte pocit, že atraktívnosť je nevyhnutne spojená len s najkrajšími ženami? Môžete byť presne taká, aká chcete. Nie je to vôbec zložité, stačí ak si osvojíte zopár pravidiel.
Foto: 
pixabay

1. Byť šťastná a mať na tvári úsmev

Vedeli ste, že úsmev pôsobí ako prírodný magnet, a že pozitívnym prístupom dokážete aj nemožné? Aj vám sa stalo, že váš kolega vás vychválil až do neba, ako ste opekneli a pritom za všetkým bol len úsmev, pretože ste sa dobre vyspali? Viem, že každý deň nie je len biely ale nezabúdajte nato, že vaša utrápená tvar odplaší od seba všetko živé, nehovoriac o mužoch. Ktorý zrelý chlap, by chcel mať doma ofučanú múmiu bez štipky života? ŽIADEN! Ženy, ktoré sa smejú sú oveľa výraznejšie a tým pádom aj oveľa atraktívnejšie.  Začnite brať svoje starosti menej vážne a viac sa usmievajte. Nielenže to ožiari vašu tvár a budete vyzerať oveľa lepšie, ale zaručene sa začnete cítiť žiadanejšie.

2. Vlasy

Nie nadarmo sa rozpráva; VLASY, KORUNA KRÁSY. Chlapi zbožňujú dlhé,  lesklé vlasy, je to akýsi symbol ženskosti, ktorý ich zaručene priťahuje. Z vlasov nám vyžaruje ženskosť a elegancia. Bola by obrovská škoda zanedbávať ich. Je vedecký dokázané, že pre mužov je atraktívnejšia žena s dlhými vlasmi ako naopak s krátkymi. Takže ženy, žiadne vyholené boky, či dokonca vlasy na ježka, fakt sa to už nenosí. Ak chcete, aby sa za vami chlapi otáčali, rozpustite si vlasy a vybehnite do ulíc.

3. Reč tela

Všimli ste si, že ak s niekým trávite príliš veľa času začínate preberať jeho gesta? Častokrát to robíme bez toho, aby sme si to vôbec uvedomovali, ale je to tak. Chlapov priťahuje, ak za nimi opakujeme slová alebo gesta, nepýtajte sa prečo ani ako. Skúste to, ale hlavne nenápadne. Keď uvidí, že vaša reč tela je podobná, vaša príťažlivosť v jeho očiach automatický stúpa.

4. Vyrazte si von s priateľkami

Najnovšie štúdie ukázali zaujímavý fakt: mužov priťahujú skôr ženy, ktoré sú v partií. Tento fakt sa nazýva „roztlieskávačský efekt“. Akékoľvek ženy v partií predstavujú pre muža rad zaujímavých tvári. V tom momente je pre neho každá atraktívna a zoznámenie sa, s čo i len jednou z nich, by bola pre chlapa obrovská výhra. Chcete byť atraktívne? Bez váhania si vyrazte s partiou priateliek KAMKOĽVEK.

5. Červená a ešte raz červená!

Červená farba sa spája s vášňou a túžbou. Skúste zahrnúť malú červenú vecičku do vášho vzhľadu a úprimne vám poviem: MÁTE SA NAČO TEŠIŤ! Môže to byť šatka, kabelka, topánky, šaty. Ak vám nevyhovuje nič z toho, vyskúšajte červený rúž alebo sýto červené nechty. Najzvodnejší odtieň červenej je purpurová.  Samozrejme odtieň červenej musíte prispôsobiť svojej pleti, pretože každému vyhovuje niečo iné. Ak vyberiete správny tón k vašej pokožke, tak verte, že žiaden človek nemôže ignorovať dámu v červenej.

6. Starostlivosť o pleť

Čistá pleť vyzerá určite príťažlivejšie. Umývajte a čistite si tvár minimálne dvakrát denne. Snažte sa používať kozmetické výrobky, ktoré vyhovujú typu vašej pleti. Nezabúdajte, že starostlivosť si zaslúži celé vaše telo a nielen tvár. Preto vám odporúčame raz týždenne peeling celého tela (aj tváre), ktorý si pripravíte doma za 20 sekúnd.

PEELING: zrnková káva + soľ + vola ( v pomere 3:2:1)

 

7. Sebavedomie

Žena bez sebavedomia nie je ženou! Možno nemáte miery ani výšku ako modelky, ale predsa ste jedinečná. Na svete ste len jedná jediná, a to by ste si mali vážiť. Nemá zmysel púšťať sa do práce, do vzťahu bez toho, aby ste verili sama sebe. Skúste sa každé ráno pri pohľade do zrkadla zapozerať na svoje telo a povedzte si, že dnes vyzeráte skutočne dobre, že vám to pristane, že ste žena s veľkým Ž. Čím skôr tomu uveríte vy, tým skôr o tom presvedčíte aj okolie.  

- - Inzercia - -