Dnes je utorok, 17.máj 2022, meniny má: Gizela
Čas čítania
1 minute
Zatiaľ prečítané

Bratislava opäť v ružovom! AVON Pochod proti rakovine

september 18, 2015 - 11:40
Už túto sobotu 19.9. sa môžete pridať aj vy k tradičnému AVON Pochodu proti rakovine prsníka. Tisícky ľudí už po siedmykrát vyjadria podporu a spolupatričnosť ženám a ich rodinám, ktoré bojujú s touto zákernou chorobou.
Foto: 
Cieľom AVON Pochodu proti rakovine prsníka je zdieľať dobrú energiu, podporu a sprostredkovať finančnú pomoc pre projekty zamerané na prevenciu a liečbu rakoviny prsníka. Na pochod sa môžete registrovať  od 12.00 hod na námestí pred Euroveou. Samotný pochod sa odštartuje o 14:00 hod. a povedie centrom Bratislavy. Ukončí sa opäť na námestí Eurovea. Nenáročná trasa je prispôsobená aj pre rodiny s deťmi.
 
 
Tento rok majú pochodujúci opäť možnosť využiť zľavnené cestovné vlakovej dopravy. Každý návštevník AVON Pochodu si môže uplatniť zľavnené cestovné z celého spiatočného lístka. Viac informácií o tejto službe nájdete na stránke www.zdraveprsia.sk.
 
Môžete sa tešiť na bohatý sprievodný program, kde vystúpia Sima Martausová band, LE PAYACO, Peter Cmorík band, #Virtuoso, Katka Ščevlíková, Mirka Partlová, Campana Batucada so svojou bubnovou show. Okrem iného sa budete môcť stretnút aj s tvárami projektu Avon proti rakovine prsníka - Janou Kirschner, Adou Strakovou, Hanou Rapantovou, Beátou Dubasovou, Karin Habšudovou, Henrietou Mičkovicovou, Norou Beňačkovou, Alenou Heribanovou, Brunom Ciberejom, Marošom Kramárom, Zlaticou Puškárovou, Kvetou Horváthovou a Romanom Juraškom
 
Viac informácii nájdete na stránke www.zdraveprsia.sk
 
mih, AVON

- - Inzercia - -